RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
264 247 238 4 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:5410000:20:2410500:41:0129.2601:01:257300:10:2900:00:3400:00:35
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:13:028700:20:0310900:41:4728.7201:01:5011300:11:1200:00:3300:00:31
3 1889TABITA CABALLERO GONZALVECLUB GASSS TRIATLO CERDANABF01:14:5011600:20:4613300:43:1927.7001:04:058400:10:4500:00:5300:00:52
4 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:15:2211000:20:3614900:43:5927.2801:04:358700:10:4700:01:0200:00:40
5 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:15:2813100:21:0913200:43:1627.7301:04:2510200:11:0300:00:3900:00:48
6 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:17:2113800:21:2915300:44:3926.8801:06:0811400:11:1300:01:0700:00:49
7 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:17:3013300:21:1015800:45:1226.5501:06:2210600:11:0800:01:0100:00:59
8 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:18:3615000:21:5515700:45:1026.5701:07:0512700:11:3100:00:4200:00:48
9 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:19:0018800:23:3613600:43:2427.6501:07:0014700:12:0000:00:3100:00:37
10 6223GARAZI KORTA AIZPURUAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:20:1615400:22:0516300:46:0726.0201:08:1215700:12:0400:00:5600:00:47
11 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:22:4819700:23:5416900:46:3925.7201:10:3317200:12:1500:01:0200:01:09
12 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:23:1516200:22:2119300:48:4824.5901:11:0916000:12:0600:00:3300:00:46
13 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F01:24:2612500:20:5821100:51:3523.2601:12:3314100:11:5300:01:4600:01:00
14 4066ISABEL CRIACH DOS SANTOSCERCLE SABADELLES 1856V1F01:24:4519400:23:4419100:48:3324.7201:12:1718400:12:2800:01:1400:01:13
15 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:25:0119000:23:4219700:48:5724.5101:12:3917900:12:2200:00:5600:00:57
16 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:26:2620900:25:2517200:46:5725.5601:12:2221100:14:0400:00:5400:00:48
17 5144SILVIA GARCIA LANUZACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF01:27:0619200:23:4320700:50:4923.6101:14:3218800:12:3400:00:5800:01:45
18 6217PAULA FERNANDEZ BACERRAT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:28:3521800:26:2018400:47:5625.0301:14:1621500:14:1900:01:0200:00:50
19 8003MAYTE MARTÍN LLUCHLLICENCIA DE DIAV1F01:29:1418100:23:0321900:53:4722.3101:16:5018100:12:2400:01:2100:01:08
20 6222MAMEN ROMÁN MARÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:32:0421400:25:5521200:51:5823.0901:17:5321300:14:1100:01:0300:00:52
21 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:32:5420500:24:5922100:54:2022.0901:19:1920600:13:3500:01:1800:01:02
22 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:33:3021200:25:5321700:53:1222.5601:19:0521600:14:2500:00:4000:00:43
23 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:33:3221900:26:2121800:53:3322.4101:19:5420700:13:3800:00:5100:00:52
24 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:34:5322300:26:5121600:52:4722.7301:19:3822800:15:1500:01:3500:01:24
25 7009ALICIA SORIANO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF01:35:5022000:26:3322700:56:5221.1001:23:2518300:12:2500:01:5000:01:35
26 4027IMMACULADA GUTIERREZ HURTTRI2WINV1F01:38:0323100:30:2821000:51:2023.3801:21:4823200:16:1500:01:1000:01:06
27 6095ALEXANDRA CARBALLO FLORIZCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:39:2022600:28:4322400:54:4521.9201:23:2823100:15:5200:01:1700:01:24
28 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:41:5023300:30:4522000:54:1522.1201:25:0023400:16:5000:01:0900:01:04
29 8009MARTA DE JUAN BARDÉSLLICENCIA DE DIAABF01:42:4923400:30:4722900:58:1220.6201:28:5921000:13:5000:01:2200:02:06
30 7014JASMINA LOPEZ CARMONALLICENCIA DE DIAABF01:43:1922400:27:0723401:00:5919.6801:28:0622700:15:1300:00:5200:01:18
31 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:43:3623500:31:4522600:56:0121.4201:27:4623000:15:5000:01:0000:01:09
32 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTÍNEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:44:0222700:28:4523301:00:1519.9201:29:0022300:15:0200:01:0200:01:10
33 1998ANA MARIA SABATER MATAIXCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:47:1922800:29:2623501:02:0619.3201:31:3222900:15:4700:00:5100:01:03
34 8017MARTA FORNLLICENCIA DE DIAV2F01:48:0923700:33:5322800:57:2020.9301:31:1323500:16:5600:00:5400:00:50
35 8024MERCE ESTIVILL VILELLALLICENCIA DE DIAV2F01:48:4223000:29:3623601:04:0418.7301:33:4022200:15:0200:01:3700:01:36
36 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:50:1823600:32:1323201:00:1519.9201:32:2823600:17:5000:00:4800:00:52
37 6220LAIA CASINO PUGGALÍPRAT TRIATLO 1994T2F02:03:1423800:37:1523801:05:3818.2801:42:5323800:20:2100:01:2500:01:06






NP 5023PATRICIA MONTIEL ARMASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF
NP 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF
NP 6300JENNIFER MERCADÉ SÀNCHEZTRI2WINABF
NP 7026LAURA PUIGVERT GASULLLLICENCIA DE DIAABF
NP 7028SILVIA GILI ABELLOLLICENCIA DE DIAABF
NP 8033ALÍCIA BOFARULL CASTROLLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32