RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
84 84 0 0 0 1000 5000 19 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:31:39200:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:33:401200:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF00:35:16600:13:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7003Mutscheller Sigridruhepuls40.de/VfL SindelfV1F00:35:262100:16:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7004GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAABF00:36:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:481000:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:172800:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:302700:16:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8036Andrea CarroggioLLICENCIA DE DIAABF00:39:174000:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:42:465100:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7016Marta Puig SanchezLLICENCIA DE DIAABF00:43:496000:20:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8010LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F00:43:543400:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8021OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:45:055600:20:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8023Eva Castro RodriguezLLICENCIA DE DIAV1F00:46:225500:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7019VIVIANA TRAVAGLINITENNIS SALOU H2OV1F00:50:297000:24:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7023TERESA BONETLLICENCIA DE DIAV1F00:51:336400:21:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8019Mari Caballero PérezLLICENCIA DE DIAV1F00:52:267700:27:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:546900:24:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7014Cristina Rey ReñonesLLICENCIA DE DIAABF00:53:186700:23:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8017miriam rodriguez martinezcentre AFITABF00:53:566300:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:54:156500:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8003LORENA GONZALEZ CONTRERASCN CALDESABF00:55:127600:27:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7024Leticia Jimenez GuerreroSAC Corbera de LlobregatV1F00:56:016800:24:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7009estella salvado sanchezvilla olimpicaV1F00:56:017200:26:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7012Rebeca Martínez CastroLLICENCIA DE DIAABF00:56:027300:26:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESABF
NP 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF
NP 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F
NP 7020Laia Millán Llarás LLICENCIA DE DIAABF
NP 7026Eva ZwillingTeam sailfishABF
NP 8007Marta Forn OssorioTRIATLO I FONDISTES BARCEV2F
NP 8009Estela Gutierrez RodriguePro AmV1F
NP 8014marina lunac e no te paresABF
NP 8018GIULIA RIGODANZABc TeamABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32