RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
251 201 194 5 2 5 19 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:08:258000:21:176200:37:0430.7600:58:213700:10:0400:00:5800:01:01
2 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:08:527400:21:066000:37:0230.7800:58:086900:10:4400:00:5200:00:53
3 8008XENIA MOURELO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:11:128600:21:2510200:39:3428.8101:00:594300:10:1300:01:1500:01:02
4 7017ANNA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:11:3810100:21:579800:39:0429.1801:01:016100:10:3700:01:2500:01:14
5 1861OLGA NIKOLAEVACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF01:11:448400:21:2110300:39:4328.7001:01:046700:10:4000:01:0100:01:17
6 6223GARAZI KORTA AIZPURUAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:14:469800:21:5412500:41:4027.3601:03:349600:11:1200:01:1000:01:16
7 7044MARIA MARTÍNEZ REINALDOSLLICENCIA DE DIAABF01:15:0011800:22:2911800:40:5827.8301:03:2711300:11:3300:01:4600:01:13
8 8055KARME FERNÁNDEZ ROMÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:15:3910600:22:0813200:42:2026.9301:04:289500:11:1100:01:5300:01:28
9 7059ARIADNA MARIN LLORENSLLICENCIA DE DIAV1F01:21:3715600:24:3415800:45:3325.0301:10:0710900:11:3000:01:5700:01:27
10 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:21:4516100:25:0614600:44:1325.7801:09:1914300:12:2600:02:1200:01:55
11 7033ANA LÓPEZ DE LA RUBIALLICENCIA DE DIAV1F01:21:4612400:22:4116500:46:5624.2901:09:3713800:12:0900:02:1800:01:51
12 6222MAMEN ROMÁN MARÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:23:5216700:25:3915900:45:4024.9601:11:1914700:12:3300:01:3100:01:41
13 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:25:4216200:25:0617100:48:0423.7201:13:1014500:12:3200:01:2100:01:25
14 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:25:5216800:25:5516200:46:1624.6401:12:1117000:13:4100:01:5800:02:13
15 8013ARANTXA CLAVELL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:27:2217200:26:3317200:48:0623.7001:14:3915300:12:4300:02:1300:01:39
16 8020ANNA COMASLLICENCIA DE DIAV1F01:30:0617600:27:1617300:48:3523.4601:15:5117700:14:1500:01:1400:01:14
17 8086CASSANDRA LOPEZ ZAPATALLICENCIA DE DIAABF01:30:1617400:26:3917900:49:3722.9801:16:1617200:14:0000:01:2600:01:23
18 7057CARME MARZO MASLLICENCIA DE DIAABF01:30:3017300:26:3818200:50:4022.5001:17:1816300:13:1200:01:4500:01:29
19 8064SILVIA ROQUETA LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:31:2017900:29:0016600:47:0124.2501:16:0118300:15:1900:01:5700:01:45
20 4027IMMACULADA GUTIERREZ HURTTRI2WINV1F01:32:3318400:29:5917000:47:2624.0301:17:2518100:15:0800:01:5500:02:30
21 7060MARTA BAUTISTA BAÑOSLLICENCIA DE DIAV1F01:32:3917800:28:5717800:49:2723.0501:18:2417600:14:1500:03:0400:02:09
22 8078MIRIAM GUTIÉRREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABF01:33:5914600:24:0419100:57:5819.6701:22:0213300:11:5700:01:2700:01:17
23 8001SILVIA ROMITOLLICENCIA DE DIAABF01:38:1018300:29:3818700:53:1921.3801:22:5718200:15:1300:02:0500:01:42
24 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:44:0018900:31:5519000:55:0620.6901:27:0118800:16:5900:01:4100:01:26


NF 7055CARME GIRONALLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:33:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1800:00:00




NP 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F
NP 6095ALEXANDRA CARBALLO FLORIZCLUB ATLETIC CASTELLARV1F
NP 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF
NP 7053JESSICA FRASER VAN DER BELLICENCIA DE DIAABF
NP 8026MIRIAM RODRIGUEZ HERNANDELLICENCIA DE DIAABF
NP 8028ATMA MARTI BRESOLILLICENCIA DE DIAABF
NP 8065HELENA PABLO ARROYOLLICENCIA DE DIAV2F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32