RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
321 291 281 8 2 5 20 2 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:01:157100:20:127700:31:4337.8300:51:558800:09:2000:00:2700:00:39
2 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:02:428400:20:3410900:32:4736.6000:53:219100:09:2100:00:3200:00:42
3 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:05:5612200:21:4215400:34:2534.8700:56:0712300:09:4900:00:3400:00:37
4 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:06:1512300:21:4216700:35:0234.2500:56:4410100:09:3100:00:4800:00:49
5 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:07:0918200:23:1713900:34:0135.2800:57:1812800:09:5100:00:3200:00:32
6 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:4315900:22:3416800:35:0234.2500:57:3615300:10:0700:00:3700:00:43
7 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:07:5719300:23:3413100:33:4335.5900:57:1720000:10:4000:01:0600:00:39
8 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5322200:24:2816400:34:5334.4000:59:2118500:10:3200:00:3300:00:35
9 8031MARTA PACHECO TABERNERLLICENCIA DE DIAV1F01:09:5919000:23:3119300:35:5433.4300:59:2518700:10:3400:01:0700:00:49
10 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:10:1018600:23:2520300:36:1133.1600:59:3619000:10:3400:00:4900:00:42
11 8024MIREIA GURRI I LLADÓLLICENCIA DE DIAV1F01:10:2518800:23:3119400:35:5633.4000:59:2721700:10:5800:01:0300:00:57
12 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:10:4119700:23:4120500:36:1733.0700:59:5820300:10:4300:00:5600:00:50
13 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:11:1521500:24:1520800:36:2632.9401:00:4118800:10:3400:00:5900:00:43
14 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2716700:22:5024500:38:2931.1801:01:1915500:10:0800:01:2100:01:13
15 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:3019100:23:3323000:37:3631.9101:01:0917300:10:2100:00:5300:00:43
16 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:12:0622400:24:2921100:36:3332.8301:01:0222300:11:0400:00:5300:00:39
17 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:12:1023800:25:2619700:36:0133.3201:01:2720400:10:4300:00:5200:00:43
18 8016NEUS PARDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:12:1322500:24:2921000:36:3332.8301:01:0222800:11:1100:00:5900:00:40
19 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:0221000:24:0523800:38:0431.5201:02:0921200:10:5300:00:5500:00:45
20 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:13:4024400:25:3621600:36:4932.5901:02:2523300:11:1500:00:4500:00:41
21 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:13:5525100:26:2520400:36:1633.0901:02:4123100:11:1400:00:5200:00:45
22 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:14:4926600:27:3616300:34:5134.4301:02:2726000:12:2200:01:0300:00:52
23 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:16:3425000:26:1524300:38:2331.2601:04:3825200:11:5600:00:5100:00:43
24 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:16:5125700:26:4424000:38:1131.4301:04:5525400:11:5600:01:0100:00:47
25 8005RAQUEL FAUCON ARAÑOLLICENCIA DE DIAABF01:16:5819800:23:4126400:42:5028.0201:06:3117800:10:2700:01:1600:00:58
26 8009LAURA VAQUÉ NUÑEZLLICENCIA DE DIAABF01:17:2323500:25:1625300:40:5929.2801:06:1522600:11:0800:01:5100:02:04
27 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:17:4326200:27:0923100:37:4431.8001:04:5327000:12:5000:00:4000:00:43
28 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:5923100:24:4725800:41:5428.6401:06:4123600:11:1800:01:0700:00:49
29 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:19:1825600:26:3425200:40:5029.3901:07:2425100:11:5400:00:4600:00:47
30 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:22:4326400:27:2526500:42:5327.9801:10:1826100:12:2500:01:2200:01:03
31 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:2427300:28:5625900:42:0228.5501:10:5826200:12:2600:00:4900:00:44
32 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:23:4727600:30:2125000:39:2830.4101:09:4927400:13:5800:01:0200:00:49
33 8004LAIA MONTOLI MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:23:5923400:25:1427500:46:5625.5701:12:1024800:11:4900:01:0800:01:17
34 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:25:3826100:26:5527400:46:1025.9901:13:0526600:12:3300:01:0000:00:59
35 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:28:1627400:30:0326900:43:5227.3601:13:5527600:14:2100:00:5900:00:48
36 7102NOELIA BALLESTERO LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:28:1927700:31:1827600:47:3925.1801:18:579300:09:2200:01:4200:01:30
37 7112ANNA SALVADOR GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:28:2626900:27:4227800:48:3424.7101:16:1625800:12:1000:01:2400:00:52
38 6159CARLA BOIX BUFIACLUB VO2 TEAMABF01:28:3126000:26:5427900:48:5924.5001:15:5326800:12:3800:01:3600:01:59
39 7114ARIADNA GUIRAO MELGARLLICENCIA DE DIAABF01:29:4627500:30:0327300:45:1626.5101:15:1927700:14:2700:01:1200:01:20
40 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:31:0827900:32:0727100:44:2727.0001:16:3427900:14:3400:01:0700:00:50
41 6014ELISABET SANCHEZ EXPOSITOC.A. LES TORTUGUESABF01:31:2828000:32:5427000:44:0427.2301:16:5827800:14:3000:01:4700:00:54






NP 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF
NP 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 6157MONTSERRAT SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATABF
NP 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32