RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
331 295 276 18 1 1900 72 20 24 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F04:26:163300:30:1712202:26:3729.4602:56:549301:29:2200:00:5200:00:41
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F04:31:5217600:37:0913902:28:3929.0603:05:485701:26:0400:01:0100:00:58
3 6006CLARA JANÉS RIBASCLUB NATACIO CORNELLAABF04:39:1711900:35:1616602:32:3228.3203:07:4811201:31:2900:01:1100:01:53
4 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F04:47:3418800:38:1117002:33:1328.2003:11:2414401:36:1000:02:0000:01:00
5 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF04:48:0213300:35:4019802:37:0927.4903:12:4913801:35:1300:01:3800:01:17
6 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF04:52:464400:30:5217102:33:2128.1703:04:1322301:48:3300:00:5500:01:05
7 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF04:53:3612300:35:1913702:28:1429.1403:03:3323101:50:0300:01:3100:01:41
8 1797MARIBEL MORILLAS FERNANDEGRUP ESPORTIU ESTEVEV2F04:57:154600:30:5416102:31:5428.4403:02:4824801:54:2700:01:5000:01:31
9 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF04:57:1811500:35:1218102:34:5827.8803:10:1021701:47:0800:01:4000:01:37
10 1895RAQUEL GIL SOJOCLUB NATACIO CORNELLAABF04:57:186700:32:3622902:43:4726.3803:16:2318201:40:5500:01:2300:01:30
11 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF04:58:5618100:37:5020602:37:5627.3503:15:4619901:43:1000:01:3500:01:23
12 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F04:59:5923500:40:5116702:32:3628.3103:13:2721301:46:3200:02:3900:01:45
13 814SILVIA MONSERRATE VIDALCLUB TRITRAININGABF05:01:2323800:41:5220802:38:2427.2703:20:1618501:41:0700:01:5800:01:42
14 5023PATRICIA MONTIEL ARMASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:02:1411800:35:1522302:42:1226.6303:17:2720601:44:4700:01:3500:01:29
15 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF05:03:5312700:35:2619202:36:1327.6503:11:3924301:52:1400:00:5600:00:55
16 6089MERITXELL SOLE AGUSTICLUB TRIATLO SABADELLABF05:07:2018300:38:0521302:38:5227.1903:16:5723401:50:2300:01:5400:01:12
17 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF05:10:3919700:38:2425002:51:1125.2403:29:3518401:41:0400:01:4400:01:32
18 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F05:15:2224900:42:5425202:52:4825.0003:35:4217101:39:4000:01:3700:01:18
19 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF05:17:097000:32:5225602:56:3824.4603:29:3021901:47:3900:01:4500:01:06
20 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F05:24:4419400:38:1725302:55:2924.6203:33:4623601:50:5800:02:3500:02:17
21 4032VIRGINIA IZQUIERDO FERNANCERDANYOLA CHV1F05:25:2315900:36:4124602:50:3025.3403:27:1125401:58:1200:02:0000:03:08
22 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF05:25:4025600:43:5223302:45:4326.0703:29:3525101:56:0500:01:4000:01:10
23 8053NURIA MARTI HORCAJADALLICENCIA DE DIAV1F05:33:4326800:51:2825102:51:5325.1303:43:2123301:50:2200:01:1800:01:55
24 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF05:34:0417700:37:1025702:57:3124.3403:34:4125701:59:2300:01:1600:01:14
25 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF05:43:1325200:43:0626703:13:0622.3703:56:1221601:47:0100:01:3800:00:57
26 6296MONTSE CORONA SANTMARTITRIATLO JOVENT 79V1F05:48:1026600:49:1924502:50:1025.3903:39:2926402:08:4100:01:5700:02:24
27 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F05:51:2425700:45:1525402:55:4624.5803:41:0126702:10:2300:01:4800:01:12
28 8042MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F05:51:574200:30:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4000:00:00
29 5090ELISABET MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF05:58:4726700:50:2325903:01:3423.7903:51:5726102:06:5000:01:3800:01:30
30 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF06:05:2624400:42:2126303:08:0122.9803:50:2227002:15:0400:02:0600:01:47
31 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F06:05:3222700:40:2826603:12:3122.4403:52:5926802:12:3300:01:5800:01:42


NF 1861OLGA NIKOLAEVACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF00:00:00000:43:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
NF 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF00:00:00000:38:12002:22:3030.3203:00:42000:00:0000:01:3100:01:07
NF 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F00:00:00000:47:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
NF 7009CÉCILIA MORATLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:37:06003:03:0923.5903:40:15000:00:0000:01:5500:01:38
NF 8011CRISTINA DE CANALS JIMENELLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:48:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32