RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
247 224 219 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:162200:10:538100:35:0434.2200:45:5710300:20:1900:00:0000:00:00
2 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:09:5110800:13:418600:35:2233.9300:49:0311900:20:4800:00:0000:00:00
3 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:089000:13:1911400:36:4432.6700:50:039500:20:0500:00:0000:00:00
4 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:2311000:13:4211500:36:4532.6500:50:2712300:20:5600:00:0000:00:00
5 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:15:1813900:14:4816300:40:0129.9900:54:4911100:20:2900:00:0000:00:00
6 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:2311100:13:4615500:39:3530.3200:53:2114200:22:0200:00:0000:00:00
7 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:276500:12:3417900:41:4128.7900:54:1512900:21:1200:00:0000:00:00
8 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:15:3011200:13:4614700:39:1430.5900:53:0015200:22:3000:00:0000:00:00
9 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:17:028700:13:0716000:39:5230.1000:52:5917600:24:0300:00:0000:00:00
10 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF01:17:1016600:16:0813600:38:3631.0900:54:4415100:22:2600:00:0000:00:00
11 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:5413000:14:2317500:41:0729.1900:55:3015000:22:2400:00:0000:00:00
12 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:5712000:13:5417000:40:3429.5800:54:2816900:23:2900:00:0000:00:00
13 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:0915600:15:3318000:41:4728.7200:57:2012000:20:4900:00:0000:00:00
14 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:19:2514000:14:4816600:40:1329.8400:55:0118400:24:2400:00:0000:00:00
15 6119MARIA LLUELLES SANCHEZMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23F01:20:4414300:15:0717400:41:0529.2100:56:1218700:24:3200:00:0000:00:00
16 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:4415800:15:3618100:41:5728.6100:57:3316300:23:1100:00:0000:00:00
17 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:21:0014100:14:5117300:41:0029.2700:55:5119600:25:0900:00:0000:00:00
18 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:21:5215100:15:2218300:42:0628.5000:57:2818500:24:2400:00:0000:00:00
19 6116ESTER MATEOS PEDREÑOVILADECANS TRIATLOV1F01:22:2610700:13:4119200:43:0927.8100:56:5020300:25:3600:00:0000:00:00
20 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:23:1918000:16:5618600:42:1328.4200:59:0918000:24:1000:00:0000:00:00
21 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:23:3317000:16:1718200:41:5728.6100:58:1419900:25:1900:00:0000:00:00
22 6236JORDINA ESTEVE ESTEVECLUB TRIATLO PROSANABF01:23:4614700:15:1219600:43:3127.5800:58:4319300:25:0300:00:0000:00:00
23 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:1717700:16:5019500:43:2327.6601:00:1317700:24:0400:00:0000:00:00
24 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:3318100:17:0220400:45:3826.3001:02:4017400:23:5300:00:0000:00:00
25 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:4421000:20:0417700:41:3528.8601:01:3920500:26:0500:00:0000:00:00
26 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:28:4019700:18:0820100:45:1626.5101:03:2419800:25:1600:00:0000:00:00
27 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:29:1118800:17:3620200:45:2626.4101:03:0220600:26:0900:00:0000:00:00
28 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF01:30:2919500:18:0321100:46:5025.6201:04:5320200:25:3600:00:0000:00:00
29 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:31:2321600:20:4319300:43:1027.8001:03:5321300:27:3000:00:0000:00:00
30 6095ALEXANDRA CARBALLO FLORIZCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:31:2619800:18:1120500:45:3826.3001:03:4921400:27:3700:00:0000:00:00
31 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:32:0421400:20:3620000:45:0226.6501:05:3820900:26:2600:00:0000:00:00
32 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:32:1820900:19:3821400:47:1325.4101:06:5120000:25:2700:00:0000:00:00
33 1802ESTER GONZALEZ MELEROVILADECANS TRIATLOV1F01:33:0921700:21:2321600:48:2124.8201:09:4416800:23:2500:00:0000:00:00
34 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:35:3716100:15:3921200:47:0925.4501:02:4821800:32:4900:00:0000:00:00
35 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:35:5721800:22:3420900:46:1525.9501:08:4921200:27:0800:00:0000:00:00
36 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:39:3721100:20:0721700:51:0923.4601:11:1621600:28:2100:00:0000:00:00
37 6220LAIA CASINO PUGGALÍPRAT TRIATLO 1994T2F01:59:3321200:20:1021900:58:4520.4301:18:5521900:40:3800:00:0000:00:00


NF 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:00:00000:10:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF
NP 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESJNF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32