RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 195 195 0 0 2 1000 2 23 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:073700:08:511400:15:433817.6000:24:341400:07:3300:00:0000:00:00
2 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:211900:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:32:595000:09:071200:15:313866.8100:24:385800:08:2100:00:0000:00:00
4 7029MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:34:2412900:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7012MARIA CASALS MOJICALLICENCIA DE DIACDF00:34:436200:09:233200:16:573539.8200:26:206300:08:2300:00:0000:00:00
6 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:34:494900:09:074600:17:393399.4300:26:464200:08:0300:00:0000:00:00
7 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:097600:09:372900:16:493567.8900:26:268400:08:4300:00:0000:00:00
8 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:35:099900:09:592700:16:473574.9800:26:466200:08:2300:00:0000:00:00
9 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:137200:09:343500:17:103495.1500:26:447100:08:2900:00:0000:00:00
10 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:35:156100:09:224200:17:283435.1100:26:506600:08:2500:00:0000:00:00
11 7017JIMENA PEREZLLICENCIA DE DIASUB23F00:36:0515000:11:12900:15:113951.7000:26:2313500:09:4200:00:0000:00:00
12 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:36:126500:09:245500:18:003333.3300:27:249000:08:4800:00:0000:00:00
13 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:36:185700:09:175600:18:003333.3300:27:1710100:09:0100:00:0000:00:00
14 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:36:338500:09:434500:17:363409.0900:27:1911600:09:1400:00:0000:00:00
15 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:36:4910900:10:115400:17:563345.7200:28:078300:08:4200:00:0000:00:00
16 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:5312600:10:373700:17:133485.0000:27:5010400:09:0300:00:0000:00:00
17 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:018400:09:437700:19:043146.8500:28:475100:08:1400:00:0000:00:00
18 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:028600:09:447600:19:043146.8500:28:485000:08:1400:00:0000:00:00
19 7002NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:059700:09:565900:18:083308.8200:28:0410000:09:0100:00:0000:00:00
20 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:37:269800:09:586400:18:233263.8300:28:2110900:09:0500:00:0000:00:00
21 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:37:3114400:11:042200:16:393603.6000:27:4313700:09:4800:00:0000:00:00
22 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:339300:09:507300:19:003157.8900:28:508500:08:4300:00:0000:00:00
23 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:4110300:10:056600:18:333234.5000:28:3810600:09:0300:00:0000:00:00
24 8002NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:5510400:10:066900:18:403214.2900:28:4611200:09:0900:00:0000:00:00
25 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0011900:10:285700:18:033324.1000:28:3112700:09:2900:00:0000:00:00
26 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0013000:10:385100:17:533355.0800:28:3112600:09:2900:00:0000:00:00
27 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:086400:09:249600:20:222945.9900:29:466100:08:2200:00:0000:00:00
28 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:39:0513300:10:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:1515700:11:264100:17:243448.2800:28:5016300:10:2500:00:0000:00:00
30 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:3011600:10:209200:19:593002.5000:30:1911300:09:1100:00:0000:00:00
31 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:40:1414500:11:069100:19:543015.0800:31:0011700:09:1400:00:0000:00:00
32 8013ELISABET SANZ GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1F00:41:2113800:10:5610400:20:502880.0000:31:4612900:09:3500:00:0000:00:00
33 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:33000:00:00000:00:000.0000:32:1212400:09:2100:00:0000:00:00
34 8005EMMA COTONAT DONATLLICENCIA DE DIACDF00:42:2814200:11:0013000:22:402647.0600:33:408900:08:4800:00:0000:00:00
35 7003LÚA BUSTOS PEDRAGOSALLICENCIA DE DIASUB23F00:42:4616400:11:349400:20:052987.5500:31:3917400:11:0700:00:0000:00:00
36 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:42:5817400:11:5711000:21:132827.9700:33:1013800:09:4800:00:0000:00:00
37 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:2210700:10:1014700:24:112481.0500:34:2110200:09:0100:00:0000:00:00
38 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:3318000:12:338900:19:483030.3000:32:2117600:11:1200:00:0000:00:00
39 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:1212000:10:2814300:24:032494.8000:34:3113400:09:4100:00:0000:00:00
40 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:44:2116800:11:4711400:21:272797.2000:33:1417300:11:0700:00:0000:00:00
41 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:44:3810500:10:0616200:25:252360.6600:35:3111000:09:0700:00:0000:00:00
42 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONAABF00:45:0517500:12:0310500:20:502880.0000:32:5318200:12:1200:00:0000:00:00
43 7021MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:3711300:10:2017200:27:172199.1400:37:379700:09:0000:00:0000:00:00
44 8009EVA CASTRO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:5717600:12:0815000:24:262455.6600:36:3416200:10:2300:00:0000:00:00
45 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:47:1814800:11:0917000:26:262269.8600:37:3513600:09:4300:00:0000:00:00
46 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF00:47:3917700:12:0915700:24:542409.6400:37:0316800:10:3600:00:0000:00:00
47 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:47:5316900:11:5216300:25:332348.3400:37:2516500:10:2800:00:0000:00:00
48 7024MAR FONT DEL POZOLLICENCIA DE DIACDF00:47:5917900:12:3313900:23:542510.4600:36:2717800:11:3200:00:0000:00:00
49 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:50:2418600:14:5812700:22:342658.7900:37:3218400:12:5200:00:0000:00:00
50 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:02000:00:00000:00:000.0000:39:1418000:11:4800:00:0000:00:00
51 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:52:3018200:13:1017600:28:202117.6500:41:3017200:11:0000:00:0000:00:00
52 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:52:4018300:13:3117500:27:512154.4000:41:2217700:11:1800:00:0000:00:00
53 1803SHEILA GOMEZ PEREZCERDANYOLA CHCDF00:59:0318700:18:3215400:24:452424.2400:43:1718600:15:4600:00:0000:00:00






NP 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F
NP 8014MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F
NP 6271JÚLIA BENITO COBEÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32