RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
242 226 221 5 0 7 33 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:50:268200:27:338201:10:2128.1401:37:549900:12:3200:00:3401:10:21
2 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:53:3013600:29:529201:11:1227.8101:41:049400:12:2600:00:5701:11:12
3 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:53:3914000:29:598801:10:5527.9201:40:5411800:12:4500:00:4301:10:55
4 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:55:0813500:29:4811001:12:0027.5001:41:4815300:13:2000:00:5101:12:00
5 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:55:5015400:30:4010901:11:5527.5301:42:3514400:13:1500:01:0701:11:55
6 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:55:5616800:31:229401:11:1727.7801:42:3914800:13:1700:00:5901:11:17
7 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:58:3117400:31:4311601:13:0227.1101:44:4517200:13:4600:00:4801:13:02
8 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F02:01:508400:27:3817601:22:0924.1001:49:477500:12:0300:00:4801:22:10
9 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF02:05:2513400:29:4717701:22:2224.0401:52:0914600:13:1600:00:5501:22:23
10 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:08:0219900:34:5116201:18:0725.3501:52:5820200:15:0400:00:5901:18:08
11 6252CARMÉN JIMENEZ DIAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:11:2615500:30:4019101:27:4222.5801:58:2213600:13:0400:01:4901:27:43
12 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:12:2118700:33:0318701:25:0423.2801:58:0718100:14:1400:01:1101:25:05
13 6248IRENE MARSELLES GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:12:4819700:33:5318301:24:1123.5201:58:0419500:14:4400:00:5201:24:12
14 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF02:13:2918400:32:5417901:22:3923.9601:55:3321400:17:5600:01:0601:22:39
15 7013ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF02:17:3319100:33:2819401:28:4922.2902:02:1720500:15:1600:01:0301:28:50
16 8020ARIADNA MARIN LLORENSLLICENCIA DE DIAV1F02:17:4718200:32:2319601:31:0021.7602:03:2318700:14:2400:01:2701:31:01
17 8019NÚRIA FEMENÍAS TALTAVULLLLICENCIA DE DIAABF02:18:0418800:33:0419501:29:5822.0102:03:0220100:15:0200:01:1301:29:58
18 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F02:18:2220300:35:5019001:27:0522.7402:02:5520700:15:2700:01:0601:27:06
19 7011CARINA ROMERO CHAPARROLLICENCIA DE DIAABF02:20:5519800:34:0819801:32:0421.5102:06:1219400:14:4300:01:5501:32:04
20 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F02:21:5920600:37:4619201:28:1022.4602:05:5621100:16:0300:00:4701:28:10
21 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF02:28:3120100:35:2920101:37:2620.3202:12:5520800:15:3600:01:3101:37:27
22 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:35:4120700:39:1120201:38:2520.1202:17:3621500:18:0500:01:1501:38:25


NF 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF00:00:00000:28:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1200:00:00




NP 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32