RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 256 248 7 1 5 20 2 22 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:08:4612600:20:1813900:38:3431.1100:58:5213200:09:5400:00:3700:00:28
2 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:08:4713200:20:3013500:38:1831.3300:58:4814100:09:5900:00:3000:00:32
3 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:09:1613600:20:3513600:38:1831.3300:58:5315800:10:2300:00:2800:00:30
4 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:09:4714800:21:0414900:39:1630.5601:00:209900:09:2700:00:3700:00:33
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:5714900:21:0714400:39:0330.7301:00:1012600:09:4700:00:3200:00:29
6 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:10:0015000:21:0814700:39:0930.6501:00:1711900:09:4300:00:2800:00:32
7 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:10:1615700:21:1314500:39:0430.7201:00:1713900:09:5900:00:3200:00:35
8 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:10:2015200:21:0914600:39:0730.6801:00:1614400:10:0400:00:3400:00:32
9 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:10:3015600:21:1214200:38:5830.8001:00:1015400:10:2000:00:3200:00:29
10 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:4416800:22:0115900:39:5930.0101:02:0012100:09:4400:00:3500:00:36
11 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:12:0615300:21:1017200:40:4329.4701:01:5315000:10:1300:00:3400:00:34
12 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:2217000:22:0415400:39:4530.1901:01:4916300:10:3300:00:3200:00:34
13 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:3116200:21:2916500:40:2929.6401:01:5816200:10:3300:00:3200:00:36
14 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:13:3218000:22:3316300:40:2429.7001:02:5716500:10:3500:00:3000:00:31
15 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:13:3415100:21:0819000:42:0428.5301:03:1215600:10:2200:00:4600:00:39
16 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:13:5317800:22:2816700:40:3129.6201:02:5917400:10:5400:00:3500:00:31
17 6149MARTA BOTSORA TOLOCHKOC.A. IGUALADASUB23F01:14:0016900:22:0115800:39:5930.0101:02:0020400:12:0000:00:3100:00:39
18 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:0717100:22:0517900:41:1129.1401:03:1617300:10:5100:00:3700:00:30
19 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:2318400:22:4917800:41:0629.2001:03:5516000:10:2800:00:5700:00:42
20 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:14:3415400:21:1019800:43:0727.8301:04:1715100:10:1700:01:5700:00:36
21 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:14:4915500:21:1119900:43:1727.7201:04:2815500:10:2100:00:3200:00:40
22 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:0018200:22:4618500:41:4428.7501:04:3016100:10:3000:00:3400:00:35
23 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:15:0417400:22:2218600:41:5728.6101:04:1916700:10:4500:00:5600:00:37
24 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:0817300:22:2018700:42:0028.5701:04:2016900:10:4800:00:3400:00:34
25 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:15:1917900:22:2918800:42:0228.5501:04:3117000:10:4800:00:3600:00:35
26 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF01:15:2819000:23:0318000:41:2329.0001:04:2617600:11:0200:00:3700:00:43
27 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF01:15:4819800:23:4516900:40:3529.5701:04:2018900:11:2800:00:3000:00:35
28 6269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMABF01:15:5419600:23:3417600:41:0029.2701:04:3418600:11:2000:01:0400:00:46
29 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:16:1819700:23:4518100:41:2728.9501:05:1217900:11:0600:00:3200:00:26
30 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:16:2719300:23:1219100:42:1428.4101:05:2617500:11:0100:00:3600:00:32
31 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:16:3520400:24:2117400:40:4829.4101:05:0918800:11:2600:00:4100:00:34
32 6223GARAZI KORTA AIZPURUAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:3917500:22:2319600:43:0127.9001:05:2418300:11:1500:00:4800:00:37
33 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:16:4120200:23:5918200:41:2728.9501:05:2618200:11:1500:00:3400:00:37
34 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:16:4218500:22:5319400:42:3328.2001:05:2618400:11:1600:00:5000:00:36
35 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:16:4520000:23:4918400:41:3528.8601:05:2418700:11:2100:00:5200:00:39
36 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:0521500:24:5416100:40:1729.7901:05:1120200:11:5400:00:4200:00:31
37 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:17:0919400:23:3118900:42:0328.5401:05:3419400:11:3500:00:4700:00:41
38 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:1720500:24:2717100:40:4229.4801:05:0920900:12:0800:00:3600:00:32
39 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:17:2320900:24:3917700:41:0329.2301:05:4219700:11:4100:00:4900:00:53
40 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:17:2320800:24:3417500:40:5629.3201:05:3020100:11:5300:00:5300:00:51
41 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:17:3219200:23:1019200:42:1628.3901:05:2620800:12:0600:00:4400:00:36
42 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:5721600:24:5516200:40:2029.7501:05:1522000:12:4200:00:4700:00:42
43 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:18:5320600:24:3219300:42:1728.3801:06:4920700:12:0400:00:5500:00:40
44 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:19:2018600:22:5421300:44:5626.7101:07:5019000:11:3000:00:5000:00:53
45 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:3519900:23:4621400:45:0626.6101:08:5219800:11:4300:00:4200:00:37
46 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:4221200:24:4920500:44:1427.1301:09:0321800:12:3900:00:3800:00:50
47 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:0819100:23:0823400:47:2825.2801:10:3619100:11:3200:01:1800:00:35
48 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF01:22:2921100:24:4221600:45:1426.5301:09:5621700:12:3300:00:4900:00:47
49 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F01:22:3621800:25:0922000:45:3826.3001:10:4720000:11:4900:00:5800:00:48
50 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:4521300:24:5222200:45:4326.2501:10:3521000:12:1000:00:4700:00:38
51 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:4921900:25:1021700:45:2326.4401:10:3321100:12:1600:00:4100:00:41
52 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F01:23:2419500:23:3423300:47:0225.5101:10:3622200:12:4800:00:5800:00:45
53 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:23:4821700:25:0323000:46:4425.6801:11:4720500:12:0100:00:4500:00:44
54 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:24:0222300:25:1721800:45:2626.4101:10:4323300:13:1900:00:4700:00:47
55 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:24:0222500:25:2822700:46:1525.9501:11:4321300:12:1900:01:0900:00:53
56 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:24:1222800:25:4322500:45:5726.1201:11:4021600:12:3200:00:5600:00:38
57 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:24:4723400:26:5421100:44:3526.9201:11:2923200:13:1800:00:4500:00:35
58 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:24:4823100:26:0822100:45:3926.2901:11:4722600:13:0100:00:5100:00:42
59 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:5823700:27:2420800:44:2327.0401:11:4722900:13:1100:01:1000:00:44
60 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:5823800:27:2520700:44:2227.0501:11:4723000:13:1100:01:0800:00:46
61 9012JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:25:1122600:25:4222900:46:3725.7401:12:1922300:12:5200:00:4800:00:49
62 6248IRENE MARSELLES GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:25:1522900:25:4622600:46:0826.0101:11:5423400:13:2100:00:4700:00:56
63 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:25:1923900:27:3620400:44:1027.1701:11:4623600:13:3300:01:0300:00:50
64 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:27:0524000:27:3720600:44:2127.0601:11:5824400:15:0700:01:1100:01:06
65 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:27:2523200:26:1023500:48:2924.7501:14:3922100:12:4600:00:4100:00:34
66 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:27:5624100:27:4020200:44:0127.2601:11:4124500:16:1500:00:3800:00:42
67 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:28:3722700:25:4323600:49:5524.0401:15:3822500:12:5900:01:0000:00:52
68 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:29:1524300:27:4423200:46:5525.5801:14:3924300:14:3600:00:5200:00:55
69 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:29:1622100:25:1122800:46:3325.7801:11:4424600:17:3200:00:5900:00:51
70 6101BERTA GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:31:3924600:28:2723700:49:5524.0401:18:2223100:13:1700:00:3300:00:55
71 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:32:0724500:28:1323900:50:2423.8101:18:3723500:13:3000:01:1900:01:01
72 1818TAMARA CAMPOMANES PARDOCERDANYOLA CHABF01:32:1023000:26:0224300:53:0122.6301:19:0322800:13:0700:00:4700:00:45
73 2913BEGOÑA GUILLEM BORBOLLATG TRIATLO SITGESV1F01:32:1423600:27:1124200:51:2423.3501:18:3523800:13:3900:01:1900:00:53
74 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:32:3124400:27:5824000:50:2523.8001:18:2324200:14:0800:00:5700:00:54
75 6134ELISABET BRANCHAT FREIXAC.E. PICORNELLABF01:33:0224700:28:2924100:50:5023.6101:19:1923900:13:4300:01:1100:00:59
76 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:34:0123500:27:0124400:54:0522.1901:21:0622400:12:5500:00:5600:00:59
77 1758TANIA ANSON CARRASCOSOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:35:4524200:27:4224500:54:2822.0301:22:1023700:13:3500:01:1100:00:47
78 1281ESTEFANIA DOMINGUEZ RUIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:36:2420300:24:1824601:00:1219.9301:24:3020300:11:5400:01:0800:00:56


NF 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:00:00000:29:47000:56:0021.4301:25:47000:00:0000:00:5900:00:57




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32