RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
261 237 233 3 1 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:16:565900:17:5512900:50:0128.7901:07:562600:09:0000:00:4600:00:31
2 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:17:206400:18:0612500:49:5028.9001:07:564800:09:2400:00:3600:00:35
3 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:477200:18:1811800:49:4028.9901:07:587100:09:4900:00:4700:00:36
4 8007LAIA RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TJNF01:18:4011600:19:1011200:49:2029.1901:08:309400:10:1000:00:3100:00:28
5 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:18:5913400:19:4010700:48:5429.4501:08:3410600:10:2500:00:4600:00:39
6 8013PAULA MARIA OLIVER VIVESFERRER HOTELS - M3TCDF01:19:1713700:19:4310500:48:5029.4901:08:3313100:10:4400:00:3200:00:31
7 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:21:009900:18:5715400:51:4127.8601:10:3810400:10:2200:00:5300:00:39
8 8012ANDREA TOMAS MORCILLOA.E. ENTRENAMIENTOGLOBAL.CDF01:21:1911500:19:1014400:51:1128.1301:10:2114800:10:5800:00:3400:00:32
9 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:3211300:19:0916000:52:0427.6601:11:1310100:10:1900:00:3000:00:31
10 2021SANDRA CASELLAS ROMEROINDEPENDENTABF01:21:3315900:20:3713000:50:0228.7801:10:3914200:10:5400:00:5100:00:44
11 81VIRGINIE FRERETRIATHLON CATALANV1F01:22:4216000:20:3814200:51:0328.2101:11:4114900:11:0100:00:5000:00:54
12 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:22:5719300:21:4913100:50:1628.6501:12:0514000:10:5200:00:4700:00:38
13 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:23:0516100:20:4014700:51:2328.0201:12:0315100:11:0200:00:4300:00:38
14 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:23:1614900:20:0013300:50:3628.4601:10:3620400:12:4000:00:3400:00:42
15 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:25:5919700:21:5716200:52:1527.5601:14:1218000:11:4700:00:3600:00:34
16 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:2215000:20:1318800:55:2026.0201:15:3313600:10:4900:00:5300:00:58
17 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:26:3115700:20:3218600:54:5226.2501:15:2415600:11:0700:00:4500:00:48
18 1456AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF01:27:1819400:21:5017600:53:2926.9201:15:1919000:11:5900:01:0300:00:41
19 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:28:2816200:20:4119600:56:2525.5201:17:0616300:11:2200:00:5400:00:41
20 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:28:5116900:21:0519400:56:0725.6601:17:1217300:11:3900:00:5700:00:44
21 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:30:2322100:24:3016800:52:3027.4301:17:0021800:13:2300:00:4500:00:33
22 7207ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:36:3021300:23:4121200:59:5824.0101:23:3921100:12:5100:00:5900:00:57
23 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:37:2122400:25:4120700:58:4924.4801:24:3021200:12:5100:00:4800:00:33
24 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:37:2920200:22:1822301:03:1822.7501:25:3618700:11:5300:00:4900:00:46
25 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:37:4021600:24:1121801:01:1123.5401:25:2219700:12:1800:00:5200:00:42
26 126BLANCA TRENAS HINOJOSAW3TRIBCNV1F01:37:4721800:24:1521601:01:0323.5901:25:1820100:12:2900:01:0600:01:04
27 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:37:5721700:24:1221401:00:5323.6501:25:0521300:12:5200:01:1100:00:51
28 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:40:0922300:24:5522201:02:3223.0301:27:2720700:12:4200:00:4900:00:54
29 6297JENIFER LIZANA BARRANCOCEMEABF01:43:4122500:25:4722401:03:2622.7001:29:1322400:14:2800:01:0100:00:58
30 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:44:1922700:26:4822101:02:2923.0501:29:1722900:15:0200:01:0300:00:49
31 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:1022800:27:0722901:08:0121.1701:35:0822300:14:0200:01:1000:00:53
32 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:50:1723000:27:4822601:06:5521.5201:34:4323100:15:3400:00:5900:00:50
33 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:58:5923200:30:4523101:11:2920.1401:42:1423200:16:4500:01:2600:01:45
34 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF02:00:2823100:29:0123201:16:4518.7601:45:4622600:14:4200:00:4300:00:41


NF 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:00:00000:19:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32