RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
518 468 461 5 2 6 18 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:00:4910700:20:176300:29:5736.0600:50:1410900:10:3500:00:2700:00:00
2 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:01:3711000:20:208900:30:5035.0300:51:109100:10:2700:00:2900:00:00
3 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:02:2813300:20:479000:30:5135.0100:51:3814200:10:5000:00:3600:00:00
4 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:03:0914200:20:5814000:31:3434.2100:52:3211300:10:3700:00:4000:00:00
5 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:1315900:21:1711600:31:1334.6000:52:3012900:10:4300:00:3700:00:00
6 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:03:4014000:20:5814400:31:3734.1600:52:3517100:11:0500:00:3500:00:00
7 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:05:3011900:20:3727200:34:1231.5800:54:4912000:10:4100:00:3400:00:00
8 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:05:3920100:21:5420900:32:5232.8600:54:4614600:10:5300:00:4800:00:00
9 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:06:1720900:22:0419300:32:3633.1300:54:4020900:11:3700:00:3400:00:00
10 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:0523300:22:3022500:33:0832.6000:55:3819900:11:2700:00:3700:00:00
11 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:2323500:22:3122200:33:0532.6400:55:3623100:11:4700:00:3600:00:00
12 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:07:5022700:22:2726700:34:0031.7600:56:2719300:11:2300:00:3500:00:00
13 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:07:5724200:22:3726300:33:5431.8600:56:3119800:11:2600:00:5200:00:00
14 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:1124900:22:4225800:33:4731.9700:56:2921900:11:4200:00:3900:00:00
15 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:08:1128200:23:1822800:33:1132.5500:56:2922000:11:4200:00:3500:00:00
16 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:08:3626200:22:5624900:33:3632.1400:56:3225500:12:0400:00:3200:00:00
17 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:08:4527300:23:0824400:33:3132.2200:56:3925900:12:0600:01:0300:00:00
18 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:10:2032700:24:1326400:33:5431.8600:58:0726900:12:1300:01:0600:00:00
19 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:10:2531500:24:0126100:33:5031.9200:57:5129200:12:3400:00:5000:00:00
20 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:3528300:23:1828900:35:0830.7400:58:2626000:12:0900:00:5300:00:00
21 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:4129000:23:2229700:35:3130.4100:58:5323200:11:4800:00:3500:00:00
22 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:4229300:23:2428700:34:5730.9000:58:2127600:12:2100:00:4100:00:00
23 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF01:10:5430700:23:4629000:35:1230.6800:58:5824100:11:5600:00:5600:00:00
24 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:10:5632900:24:1727900:34:3431.2400:58:5125600:12:0500:00:4300:00:00
25 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:2430900:23:4729300:35:1530.6400:59:0227800:12:2200:00:4700:00:00
26 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:12:3228400:23:2029800:35:3330.3800:58:5336700:13:3900:00:3400:00:00
27 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:13:3630500:23:4037000:38:2328.1401:02:0320300:11:3300:00:4800:00:00
28 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:4428100:23:1735500:37:4428.6201:01:0130400:12:4300:00:3900:00:00
29 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF01:13:5630200:23:3736600:38:1428.2501:01:5125700:12:0500:01:1200:00:00
30 6076OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:13:5932600:24:1235700:37:4828.5701:02:0024600:11:5900:01:2300:00:00
31 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:14:2933800:24:2435300:37:4228.6501:02:0628100:12:2300:01:1900:00:00
32 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:14:3235300:24:4734000:37:0729.1001:01:5429700:12:3800:00:5500:00:00
33 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:14:5029600:23:2737600:38:3627.9801:02:0331200:12:4700:01:1100:00:00
34 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:14:5627600:23:1039300:39:2627.3901:02:3627400:12:2000:00:5600:00:00
35 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:15:0238800:26:0430600:35:5430.0801:01:5832800:13:0400:00:5100:00:00
36 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:15:0331000:23:4838100:38:5727.7301:02:4527200:12:1800:00:5600:00:00
37 6269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMABF01:15:0636500:25:1033200:36:5429.2701:02:0432500:13:0200:01:1300:00:00
38 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOV1F01:15:0735800:24:5833600:36:5929.2001:01:5733500:13:1000:01:0800:00:00
39 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF01:15:0738600:25:5133300:36:5629.2401:02:4727300:12:2000:00:5600:00:00
40 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:15:1738300:25:4431800:36:1829.7501:02:0234600:13:1500:00:5200:00:00
41 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:15:3038500:25:4931500:36:1529.7901:02:0436000:13:2600:00:5800:00:00
42 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:15:3036000:25:0735100:37:4028.6701:02:4730300:12:4300:01:2000:00:00
43 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF01:15:3138400:25:4732000:36:1929.7401:02:0635900:13:2500:00:5200:00:00
44 5080PAULA BATLLE I PLANTADAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:15:3542500:28:2631100:35:5930.0101:04:2517700:11:1000:00:3700:00:00
45 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5837100:25:1833400:36:5629.2401:02:1437000:13:4400:00:5500:00:00
46 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:15:5933400:24:2136900:38:1828.2001:02:3935100:13:2000:00:5300:00:00
47 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:16:0633600:24:2237300:38:2828.0801:02:5034700:13:1600:00:5800:00:00
48 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:16:2936700:25:1335800:37:4928.5601:03:0236100:13:2700:00:4100:00:00
49 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:16:3637300:25:2034500:37:2228.9001:02:4237800:13:5400:00:5300:00:00
50 7010EVA CERVÓS FARRÉLLICENCIA DE DIAV1F01:17:0139400:26:2631700:36:1729.7701:02:4339700:14:1800:01:0700:00:00
51 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:17:2833900:24:2540900:40:2126.7701:04:4630200:12:4200:01:0600:00:00
52 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:17:4636800:25:1338700:39:1127.5601:04:2435300:13:2200:00:5400:00:00
53 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:4635600:24:5340100:39:5427.0701:04:4732200:12:5900:00:5400:00:00
54 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:17:5634100:24:2940800:40:2126.7701:04:5033000:13:0600:01:1500:00:00
55 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:18:0535000:24:4040200:40:0126.9901:04:4135800:13:2400:01:0000:00:00
56 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:18:1142000:27:4732900:36:4929.3301:04:3636500:13:3500:01:2200:00:00
57 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:1239700:26:3036000:37:5028.5501:04:2037500:13:5200:00:4800:00:00
58 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:18:1737000:25:1839700:39:4527.1701:05:0334400:13:1400:00:5600:00:00
59 6268LAURA MAQUEDA MARCOSASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:18:5041200:27:2034400:37:2028.9301:04:4038600:14:1000:00:4400:00:00
60 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:20:1039200:26:2236400:38:1128.2801:04:3343700:15:3700:01:1800:00:00
61 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:20:1137900:25:3241800:41:1226.2101:06:4436200:13:2700:00:5900:00:00
62 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:1532000:24:0643700:43:2224.9001:07:2831300:12:4700:01:1100:00:00
63 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:20:4939800:26:3241000:40:2526.7201:06:5737400:13:5200:00:5800:00:00
64 6267MONICA ESTIVAL GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:20:5441100:27:1940500:40:1126.8801:07:3035600:13:2400:00:0000:00:00
65 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:21:0741600:27:2338800:39:1727.4901:06:4040400:14:2700:00:3900:00:00
66 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:21:1040800:26:5739900:39:5127.1001:06:4840000:14:2200:00:5900:00:00
67 126BLANCA TRENAS HINOJOSAW3TRIBCNV1F01:21:1539000:26:1641200:40:4826.4701:07:0438800:14:1100:00:5900:00:00
68 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:2040000:26:4041100:40:3126.6601:07:1138500:14:0900:00:4200:00:00
69 8003NÚRIA CLARAMUNT BOLADERASLLICENCIA DE DIAV1F01:21:2940300:26:4739600:39:3527.2801:06:2242500:15:0700:01:2300:00:00
70 46MARIA NAVIO FLORESPRAT TRIATLO 1994V1F01:21:4541900:27:4438400:39:0427.6501:06:4842000:14:5700:00:3300:00:00
71 6226CARLOTA RUIZ BANETFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:23:0239900:26:3342800:42:0025.7101:08:3340600:14:2900:01:2000:00:00
72 8005HENRIETTA MEYER SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:23:3442200:28:0141500:40:5326.4201:08:5441200:14:4000:01:1400:00:00
73 6248IRENE MARSELLES GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:24:2342100:27:5841400:40:5226.4301:08:5043600:15:3300:00:5100:00:00
74 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:25:0341800:27:2543600:43:1724.9501:10:4239900:14:2100:01:1100:00:00
75 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF01:25:3244600:29:2841700:41:0926.2501:10:3741800:14:5500:01:0200:00:00
76 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:25:3243600:28:5442300:41:4425.8801:10:3841700:14:5400:00:5900:00:00
77 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:3344200:29:1642200:41:4025.9201:10:5640900:14:3700:00:5700:00:00
78 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4743400:28:4442900:42:0225.6901:10:4642300:15:0100:01:1500:00:00
79 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0243200:28:4243100:42:1225.5901:10:5442800:15:0800:01:1100:00:00
80 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0343100:28:4243200:42:1325.5801:10:5542700:15:0800:01:1000:00:00
81 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:0842700:28:3142400:41:4525.8701:10:1645200:16:5200:01:0100:00:00
82 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:1043000:28:4243900:43:2824.8501:12:1042200:15:0000:01:1300:00:00
83 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:27:1944500:29:2243400:42:4725.2401:12:0943000:15:1000:01:0600:00:00
84 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:27:2043800:29:0142100:41:3226.0001:10:3344900:16:4700:01:1700:00:00
85 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:27:5842400:28:0745300:45:4023.6501:13:4738900:14:1100:00:4700:00:00
86 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:29:0441400:27:2245100:45:2223.8101:12:4444600:16:2000:01:0200:00:00
87 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:29:3444000:29:0344500:44:3324.2401:13:3644200:15:5800:01:1100:00:00
88 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:29:3443900:29:0244700:44:4524.1301:13:4743900:15:4700:01:0700:00:00
89 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF01:29:4644700:29:5043000:42:0925.6201:11:5945700:17:4700:01:1100:00:00
90 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:30:3345000:30:2443800:43:2424.8801:13:4844800:16:4500:00:5500:00:00
91 6161ARANTXA CLAVELL FONTCLUB TRIATLO ATLESABF01:30:3444100:29:0445400:45:4023.6501:14:4444100:15:5000:01:2100:00:00
92 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:30:3445100:30:2743500:43:1125.0101:13:3845300:16:5600:00:5500:00:00
93 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:30:5345200:30:3044400:44:2424.3201:14:5444300:15:5900:00:5400:00:00
94 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:31:0944900:29:5844800:44:5124.0801:14:4944500:16:2000:01:0800:00:00
95 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:32:3545300:30:3045000:44:5824.0201:15:2845400:17:0700:01:2000:00:00
96 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:32:5945400:30:4945200:45:3823.6701:16:2744700:16:3200:00:5600:00:00
97 6232SARA CASAS GARCÍACLUB TRIATLO BLANESABF01:33:0645500:31:0144600:44:3324.2401:15:3445600:17:3200:01:0400:00:00
98 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:33:5945700:31:5444900:44:5424.0501:16:4845500:17:1100:01:1800:00:00


NF 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:00:00000:24:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
NF 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF00:00:00000:27:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00
NF 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:00:00000:22:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
NF 7018BRENDA LAREDO MORENOLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:27:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF
NP 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF
NP 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF
NP 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32