RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
433 381 373 7 1 750 20 5 18 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:09:391700:10:258200:39:5730.0400:50:222600:19:170:00:000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:386700:12:057200:39:3630.3000:51:417500:20:570:00:000:00:00
3 7254ELISE MAURYLLICENCIA DE DIAABF01:13:2715800:14:088500:40:0329.9600:54:112500:19:160:00:000:00:00
4 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:15:183900:11:1711800:42:0228.5500:53:1911800:21:590:00:000:00:00
5 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:4216000:14:1010000:40:5929.2800:55:096300:20:330:00:000:00:00
6 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:15:565400:11:4411000:41:4328.7700:53:2713700:22:290:00:000:00:00
7 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:16:4713100:13:3313000:42:4328.0900:56:166100:20:310:00:000:00:00
8 6052SANDRA FUENTESECA BLANCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:5514900:13:5511400:41:5928.5800:55:5412000:22:010:00:000:00:00
9 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:19:0714500:13:5312400:42:1728.3800:56:1016100:22:570:00:000:00:00
10 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:19:098400:12:3413900:43:2327.6600:55:5716900:23:120:00:000:00:00
11 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:20:2915700:14:0716900:44:3326.9400:58:4010900:21:490:00:000:00:00
12 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:20:296600:12:0516700:44:3226.9500:56:3719900:23:520:00:000:00:00
13 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:135300:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:22:2113200:13:3417200:45:0726.6000:58:4119100:23:400:00:000:00:00
15 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:23:0918700:15:0717300:45:0926.5801:00:1615700:22:530:00:000:00:00
16 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:24:1415400:14:0218300:46:0226.0701:00:0420800:24:100:00:000:00:00
17 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:25:0218000:14:5620800:47:0125.5201:01:5716400:23:050:00:000:00:00
18 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:25:0513400:13:3820900:47:0325.5001:00:4122000:24:240:00:000:00:00
19 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F01:25:1118600:15:0519200:46:2525.8501:01:3019300:23:410:00:000:00:00
20 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:25:2021500:15:4421600:47:3025.2601:03:1412600:22:060:00:000:00:00
21 7246CHARI GONZÁLEZ CORTES LLICENCIA DE DIAV2F01:25:2119200:15:1920100:46:4525.6701:02:0417500:23:170:00:000:00:00
22 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:25:3919600:15:2618100:46:0026.0901:01:2621000:24:130:00:000:00:00
23 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOABF01:25:5028400:17:1017800:45:4926.1901:02:5915600:22:510:00:000:00:00
24 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:26:2316700:14:2021200:47:1225.4201:01:3223000:24:510:00:000:00:00
25 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF01:26:2915900:14:0918900:46:2125.8901:00:3026000:25:590:00:000:00:00
26 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:27:0730400:18:1618700:46:1625.9401:04:3214100:22:350:00:000:00:00
27 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:27:1218400:15:0223600:48:5424.5401:03:5617300:23:160:00:000:00:00
28 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:27:5722000:15:4822600:48:2224.8101:04:1019600:23:470:00:000:00:00
29 8091MIRIAM SANCHEZ RIBALLICENCIA DE DIAABF01:27:5823000:16:0022100:47:5425.0501:03:5420500:24:040:00:000:00:00
30 8015SILVIA RESINO SOLERLLICENCIA DE DIAV1F01:28:2017800:14:5524000:49:0524.4501:04:0021800:24:200:00:000:00:00
31 6073M. VICTORIA LEON RODRIGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:28:2730200:18:1121100:47:0825.4601:05:1916800:23:080:00:000:00:00
32 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:29:1917100:14:4622300:48:0624.9501:02:5226700:26:270:00:000:00:00
33 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:29:2629100:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 5187MARTA COLODRÓN BELÍOC.E. SISTRELLSV1F01:29:3728700:17:2423200:48:3724.6801:06:0118500:23:360:00:000:00:00
35 7240ANNA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:30:4213300:13:3724900:49:5424.0501:03:3127800:27:110:00:000:00:00
36 7204LAUR GALÁN ABREGOLLICENCIA DE DIAABF01:30:5032700:18:4420400:46:4925.6301:05:3324000:25:170:00:000:00:00
37 6179CRISTINA TALARN FERRANDOCLUB TRITRAININGSUB23F01:31:3730100:18:0925000:49:5824.0201:08:0718300:23:300:00:000:00:00
38 6082EMMA PONS SERRAC.N. MATAROJNF01:32:5319000:15:1227600:52:1123.0001:07:2324400:25:300:00:000:00:00
39 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:33:2330800:18:2324500:49:1024.4101:07:3325500:25:500:00:000:00:00
40 8084ALBA MASSÓ PARRAMONLLICENCIA DE DIAABF01:33:5511400:13:1125700:50:2823.7801:03:3930500:30:160:00:000:00:00
41 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:34:2122200:15:5027000:51:3223.2901:07:2227600:26:590:00:000:00:00
42 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEC.E. SISTRELLSABF01:34:4525400:16:2424600:49:1924.3301:05:4329600:29:020:00:000:00:00
43 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:34:5128900:17:2627800:52:1222.9901:09:3823800:25:130:00:000:00:00
44 6012SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:35:0031300:18:2725600:50:1423.8901:08:4126600:26:190:00:000:00:00
45 7225MIRIAM MUÑOZ JUNYENTLLICENCIA DE DIASUB23F01:35:1729000:17:3626500:51:0223.5101:08:3827100:26:390:00:000:00:00
46 8073BEL IGLESIAS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F01:35:2822500:15:5427500:52:0523.0401:07:5928200:27:290:00:000:00:00
47 5032ELI SALA MARTÍNEZC.A. RIBAGORÇANAABF01:35:3235700:21:1225200:50:0723.9401:11:1921200:24:130:00:000:00:00
48 5110GEMMA ABAD MARTORELLCLUB VO2 - SURALABF01:36:0733500:18:5727100:51:4823.1701:10:4524200:25:220:00:000:00:00
49 8021MARTA SABATER MARTOS LLICENCIA DE DIAABF01:36:1413900:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 8072LAURA JIMENEZ SIERALLICENCIA DE DIAABF01:36:5616800:14:2329800:54:5221.8701:09:1528700:27:410:00:000:00:00
51 6173LAIA NAVARRO ANGULOC.E. SISTRELLSJNF01:37:5328000:17:0228400:53:2022.5001:10:2228300:27:310:00:000:00:00
52 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIACLUB TRITRAININGV1F01:38:3328100:17:0527700:52:1123.0001:09:1629800:29:170:00:000:00:00
53 7226ANA TURULL SERRATOSALLICENCIA DE DIAABF01:40:0933900:19:1828600:53:2322.4801:12:4128100:27:280:00:000:00:00
54 8057ANNA BLASCO RUBIOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1236200:21:5928500:53:2322.4801:15:2227500:26:500:00:000:00:00
55 8068ALBA RUIZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1F01:43:0017700:14:5330600:57:2220.9201:12:1530700:30:450:00:000:00:00
56 8024ARANTXA CLAVELL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:43:1232800:18:45000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 7235CRISTINA SERRANOLLICENCIA DE DIAABF01:45:2536000:21:5128900:53:3922.3701:15:3030100:29:550:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32