RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
476 425 416 8 1 750 20 5 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:03:026700:11:546200:33:5335.4200:45:475100:17:150:00:000:00:00
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:123700:11:0011200:35:1134.1100:46:114300:17:010:00:000:00:00
3 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:03:597200:11:596700:34:0035.2900:45:598100:18:000:00:000:00:00
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:04:405600:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:453600:10:5911400:35:1334.0700:46:1217000:19:330:00:000:00:00
6 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:358600:12:2813000:35:4333.6000:48:1115900:19:240:00:000:00:00
7 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:524300:11:1616200:37:0032.4300:48:1617300:19:360:00:000:00:00
8 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:065800:11:4414700:36:2732.9200:48:1118000:19:550:00:000:00:00
9 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:1110900:12:5115100:36:3932.7400:49:3017600:19:410:00:000:00:00
10 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:1437400:19:5433200:49:4724.1001:09:41200:00:330:00:000:00:00
11 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:11:126800:11:55000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:165900:11:4420400:39:3330.3400:51:1718600:19:590:00:000:00:00
13 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:11:5620000:14:5017600:37:5431.6600:52:4414600:19:120:00:000:00:00
14 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:1516900:14:1818300:38:2231.2800:52:4017200:19:350:00:000:00:00
15 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:12:1818000:14:3418200:38:1631.3600:52:5016200:19:280:00:000:00:00
16 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:12:3114500:13:48000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:3810700:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:12:3810600:12:5015500:36:5332.5400:49:4328600:22:550:00:000:00:00
19 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:12:4215800:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:13:0415600:13:5618900:38:4730.9400:52:4319800:20:210:00:000:00:00
21 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:2923600:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3014800:13:5219200:38:5130.8900:52:4325300:21:470:00:000:00:00
23 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:15:1614200:13:4419900:39:2630.4300:53:1026100:22:060:00:000:00:00
24 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:4918600:14:4222400:40:3229.6100:55:1420700:20:350:00:000:00:00
25 5175MARÍA RUIZ PEYRÓTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:16:4025300:15:3823500:41:0329.2300:56:4118500:19:590:00:000:00:00
26 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:17:3325700:15:4322300:40:3129.6200:56:1423700:21:190:00:000:00:00
27 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:0522600:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:18:3227600:16:0623100:40:5429.3400:57:0024200:21:320:00:000:00:00
29 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:18:4222900:15:1424300:41:2828.9400:56:4226000:22:000:00:000:00:00
30 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:18:4819400:14:4724600:41:3828.8200:56:2527200:22:230:00:000:00:00
31 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:18:5124100:15:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 6074ANNA BOFARULL BALLÚSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:19:1526300:15:4626000:42:3128.2200:58:1721900:20:580:00:000:00:00
33 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:19:1722200:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 6127TALÍA SCHÜRMANN FERNÁNDEZINDEPENDENTABF01:19:4927800:16:0727100:43:0827.8200:59:1520600:20:340:00:000:00:00
35 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:19:5121000:15:0224200:41:2828.9400:56:3029400:23:210:00:000:00:00
36 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:0831200:17:0224100:41:2528.9700:58:2724700:21:410:00:000:00:00
37 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:20:5119600:14:4829400:44:3026.9700:59:1824300:21:330:00:000:00:00
38 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:4633300:17:3924000:41:2129.0200:59:0028300:22:460:00:000:00:00
39 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:22:2025200:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:24:1224500:15:2831100:46:3025.8101:01:5826500:22:140:00:000:00:00
41 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:25:1039000:20:4927500:43:2927.6001:04:1821400:20:520:00:000:00:00
42 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:2935400:18:5031800:47:2925.2701:06:1914400:19:100:00:000:00:00
43 7018VERGARA KARINALLICENCIA DE DIAABF01:25:3138200:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F01:25:3929200:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:25:4532100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:26:1822000:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 6123SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:26:1834000:18:0330600:45:5726.1201:04:0026800:22:180:00:000:00:00
48 8043MARINA NICOLAU ARTÉSLLICENCIA DE DIAABF01:26:278800:12:3031600:46:5625.5700:59:2634000:27:010:00:000:00:00
49 8017EVA MARIA CAÑETE GUERREROLLICENCIA DE DIAABF01:27:2431700:17:0830400:45:5126.1701:02:5931500:24:250:00:000:00:00
50 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF01:28:3635900:18:5830500:45:5426.1401:04:5230400:23:440:00:000:00:00
51 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF01:29:3134100:18:0531700:47:0825.4601:05:1331300:24:180:00:000:00:00
52 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLPRAT TRIATLO 1994ABF01:29:4328700:16:1831900:47:3525.2201:03:5333000:25:500:00:000:00:00
53 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:29:5340200:22:3229900:45:0626.6101:07:3826600:22:150:00:000:00:00
54 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:29:5632800:17:2532000:47:4025.1701:05:0532000:24:510:00:000:00:00
55 8042MIREIA TEJERO ARNALLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3922700:15:1033300:49:5124.0701:05:0133600:26:380:00:000:00:00
56 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F01:31:5735700:18:5232800:48:5524.5301:07:4731000:24:100:00:000:00:00
57 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB TRITRAININGSUB23F01:32:0837900:20:0335100:56:5821.0601:17:01600:15:070:00:000:00:00
58 8049LAIA GÓMEZ GIRONÈSLLICENCIA DE DIAABF01:33:1930300:16:4033700:51:0523.4901:07:4532800:25:340:00:000:00:00
59 5178MONTSERRAT SANS RIOSALIDOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1F01:34:1633700:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
60 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:35:0833200:17:3032200:48:0624.9501:05:3634800:29:320:00:000:00:00
61 7044ELENA SANCHEZ ROCALLICENCIA DE DIAABF01:35:2019200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 6176CLÀUDIA CANA CARRERAC.E. RAYOTEAMCDF01:36:3522300:15:0934500:52:3222.8401:07:4134700:28:540:00:000:00:00
63 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:1532900:17:2632300:48:2024.8301:05:4635100:31:290:00:000:00:00
64 3535CARLA DE SÁRRAGA PUGÉSC.E. RAYOTEAMSUB23F01:37:2028800:16:1934800:54:1222.1401:10:3133900:26:490:00:000:00:00
65 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:37:5038300:20:2133500:50:1123.9101:10:3234100:27:180:00:000:00:00
66 8041MERCEDES LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV2F01:39:3040600:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
67 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:39:3638000:20:0834600:52:4722.7301:12:5533700:26:410:00:000:00:00
68 7054REBULL - GUBIANES - CALERLLICENCIA DE DIARELLF01:39:4140700:26:3933800:51:1523.4101:17:5424900:21:470:00:000:00:00
69 7013NEUS RAMISA LOZANOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1932000:17:1334900:55:0621.7801:12:1935000:30:000:00:000:00:00
70 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:44:3840900:29:1933400:49:5924.0101:19:1832500:25:200:00:000:00:00
71 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:45:4639700:21:2435000:55:4021.5601:17:0434600:28:420:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32