RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
414 375 370 5 0 7 33 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:43:078600:26:029601:04:5230.5201:30:546700:12:130:00:000:00:00
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:48:4212900:26:5914701:08:3528.8701:35:3412800:13:080:00:000:00:00
3 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:51:0716100:27:5617201:09:5728.3101:37:5313800:13:140:00:000:00:00
4 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:51:266900:25:1322301:13:4626.8401:38:598200:12:270:00:000:00:00
5 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF01:52:3517100:28:1419301:11:2727.7101:39:4110800:12:540:00:000:00:00
6 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:52:4916800:28:0819601:11:4727.5801:39:5510900:12:540:00:000:00:00
7 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF01:53:1820100:28:5318101:10:3928.0301:39:3218100:13:460:00:000:00:00
8 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:3920800:29:0620601:12:2127.3701:41:2720900:14:120:00:000:00:00
9 8014SANDRA SARDINA FUENTESLLICENCIA DE DIAV1F01:55:4724600:30:1017001:09:4728.3701:39:5729000:15:500:00:000:00:00
10 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:4925700:30:2318401:11:0027.8901:41:2322500:14:260:00:000:00:00
11 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:57:2323600:30:0221701:12:5527.1501:42:5722600:14:260:00:000:00:00
12 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:57:3317400:28:1924401:15:4426.1401:44:0315600:13:300:00:000:00:00
13 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:57:3925900:30:3121201:12:3327.2901:43:0423500:14:350:00:000:00:00
14 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:59:0020600:28:5824701:15:5626.0801:44:5420200:14:060:00:000:00:00
15 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F02:01:3022600:29:4026601:17:4525.4701:47:2520100:14:050:00:000:00:00
16 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F02:02:0227400:31:1125601:17:0425.6901:48:1518300:13:470:00:000:00:00
17 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:4424500:30:0926401:17:4325.4801:47:5224500:14:520:00:000:00:00
18 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF02:03:0020700:29:0328801:19:5024.8001:48:5320300:14:070:00:000:00:00
19 4051CLARA SEGUES VIDALTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:04:1423200:29:5928601:19:4624.8201:49:4522900:14:290:00:000:00:00
20 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF02:04:5029600:32:0426201:17:3825.5001:49:4226000:15:080:00:000:00:00
21 5123LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 - SURALABF02:05:3326300:30:4330501:20:4724.5101:51:3019900:14:030:00:000:00:00
22 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F02:05:3622700:29:4231101:21:2224.3301:51:0423200:14:320:00:000:00:00
23 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:05:3832400:33:0124801:16:0926.0001:49:1031600:16:280:00:000:00:00
24 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:05:4927300:31:0929801:20:2024.6501:51:2921900:14:200:00:000:00:00
25 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:06:3830700:32:3327601:19:0125.0601:51:3425500:15:040:00:000:00:00
26 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:4028300:31:2929601:20:1224.6901:51:4125000:14:590:00:000:00:00
27 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:06:5329400:32:0327801:19:0625.0301:51:0928600:15:440:00:000:00:00
28 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF02:06:5632300:32:5926901:17:5925.3901:50:5829400:15:580:00:000:00:00
29 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:07:3827900:31:2131201:21:2624.3101:52:4724400:14:510:00:000:00:00
30 8MARTA BASSA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:07:4527200:31:0828501:19:4524.8301:50:5333100:16:520:00:000:00:00
31 6216MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:08:1230900:32:4129501:20:0724.7101:52:4827600:15:240:00:000:00:00
32 6073M. VICTORIA LEON RODRIGUEINDEPENDENTV1F02:09:0028100:31:2331701:22:1524.0701:53:3827100:15:220:00:000:00:00
33 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF02:09:0129700:32:0430801:20:5524.4701:52:5929700:16:020:00:000:00:00
34 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:10:0533200:33:2129701:20:1824.6601:53:3931200:16:260:00:000:00:00
35 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F02:10:4629900:32:0632201:23:0723.8201:55:1328000:15:330:00:000:00:00
36 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F02:11:0331800:32:5731401:21:5024.2001:54:4730900:16:160:00:000:00:00
37 6089MERITXELL SOLE AGUSTIC.N. SABADELLABF02:11:3932600:33:0232301:23:2023.7601:56:2226700:15:170:00:000:00:00
38 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF02:11:5523700:30:0333701:27:2622.6501:57:2922400:14:260:00:000:00:00
39 5158MIREIA JOANPERE SALVADÓTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF02:12:2233700:33:4031801:22:3723.9701:56:1729900:16:050:00:000:00:00
40 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:12:2335100:35:2429001:19:5624.7701:55:2033700:17:030:00:000:00:00
41 3581MONTSE TORRENTS PONCEW3TRIBCNV1F02:12:5432900:33:1532101:23:0723.8201:56:2232200:16:320:00:000:00:00
42 6048PAT PERPINYÀ COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:15:4730100:32:2433501:26:4122.8401:59:0532500:16:420:00:000:00:00
43 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF02:16:3734300:34:2333101:25:2823.1701:59:5132700:16:460:00:000:00:00
44 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF02:17:0831300:32:4933601:27:1622.6902:00:0533800:17:030:00:000:00:00
45 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:18:3934800:35:0133001:24:5023.3401:59:5136200:18:480:00:000:00:00
46 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:18:4533300:33:2134801:29:0922.2102:02:3030800:16:150:00:000:00:00
47 6021ANNA BONET ORDÉRIZTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F02:19:0333600:33:4034901:29:3122.1202:03:1129300:15:520:00:000:00:00
48 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F02:19:5434500:34:3234601:28:5622.2602:03:2831300:16:260:00:000:00:00
49 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF02:20:0735300:35:5533801:27:2722.6402:03:2232600:16:450:00:000:00:00
50 4032VIRGINIA IZQUIERDO FERNANCERDANYOLA CHV1F02:20:2134700:35:0134101:28:0022.5002:03:0134400:17:200:00:000:00:00
51 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:21:2635200:35:5433901:27:2722.6402:03:2135500:18:050:00:000:00:00
52 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF02:22:4932000:32:5835301:32:3921.3702:05:3734200:17:120:00:000:00:00
53 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF02:24:1833800:33:4135401:33:0821.2602:06:4934700:17:290:00:000:00:00
54 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF02:25:0336000:38:2934401:28:1922.4202:06:4835700:18:150:00:000:00:00
55 4068CRISTINA LOBACO VALLSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:25:1636200:38:3234201:28:1322.4402:06:4536000:18:310:00:000:00:00
56 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:25:1636100:38:3234301:28:1522.4402:06:4735900:18:290:00:000:00:00
57 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F02:29:0034000:34:0136001:36:4120.4802:10:4235800:18:180:00:000:00:00
58 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:29:0735400:36:2335701:35:0120.8402:11:2435000:17:430:00:000:00:00
59 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F02:35:5235900:37:1936101:38:2020.1402:15:3936600:20:130:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32