RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 288 10 7 1500 40 10 19 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F02:11:331400:20:0012001:09:4234.4301:29:4211500:41:510:00:000:00:00
2 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:14:313200:22:0614301:11:4633.4401:33:528900:40:390:00:000:00:00
3 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF02:14:326700:23:3912701:10:1334.1801:33:529000:40:400:00:000:00:00
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:15:432800:21:2613601:11:1633.6801:32:4213100:43:010:00:000:00:00
5 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F02:21:337100:24:0814901:12:5232.9401:37:0015600:44:330:00:000:00:00
6 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F02:23:206900:23:4515501:13:3832.5901:37:2318000:45:570:00:000:00:00
7 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON CLUBABF02:24:428000:24:5416901:14:4432.1101:39:3816800:45:040:00:000:00:00
8 105CAROLINA JORDI OLANOC.T. S.J. ABADESSESABF02:24:568100:24:5516701:14:3432.1901:39:2917200:45:270:00:000:00:00
9 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F02:26:524700:22:4622401:19:4930.0701:42:3515100:44:170:00:000:00:00
10 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F02:29:007000:24:0422201:19:4730.0801:43:5116900:45:090:00:000:00:00
11 3591LARA GUTIERREZ MORENOTRIATLO PALLEJAABF02:29:1011800:26:0817201:15:0831.9401:41:1620500:47:540:00:000:00:00
12 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF02:29:5212000:26:0919601:17:2730.9901:43:3618600:46:160:00:000:00:00
13 4091CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF02:30:4115400:27:4018401:16:3131.3701:44:1119200:46:300:00:000:00:00
14 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F02:32:2511600:26:0719801:17:3030.9701:43:3722300:48:480:00:000:00:00
15 1837LAURA MAQUEDA MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABF02:33:066600:23:3721901:19:0630.3401:42:4324000:50:230:00:000:00:00
16 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:33:3317600:28:5122601:20:0229.9901:48:5316100:44:400:00:000:00:00
17 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF02:35:2114000:27:0222501:19:5030.0601:46:5221900:48:290:00:000:00:00
18 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF02:36:5218500:29:3321701:19:0230.3701:48:3521500:48:170:00:000:00:00
19 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF02:38:598800:25:0824401:22:3729.0501:47:4525000:51:140:00:000:00:00
20 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF02:43:5923700:32:5825301:25:1228.1701:58:1017600:45:490:00:000:00:00
21 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF02:45:4617200:28:2525201:25:0528.2101:53:3025900:52:160:00:000:00:00
22 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F02:46:0220000:29:5925901:27:5027.3201:57:4921300:48:130:00:000:00:00
23 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:46:2314300:27:1325701:27:3027.4301:54:4325200:51:400:00:000:00:00
24 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOJNF02:46:2414900:27:2326301:28:5526.9901:56:1823700:50:060:00:000:00:00
25 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:47:5317000:28:2425801:27:4327.3601:56:0725500:51:460:00:000:00:00
26 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF02:48:0324800:34:0824501:23:1528.8301:57:2324400:50:400:00:000:00:00
27 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:48:2927000:36:1924301:22:1829.1601:58:3723500:49:520:00:000:00:00
28 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:49:3622700:32:1226101:28:2327.1502:00:3522500:49:010:00:000:00:00
29 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:51:5213900:26:5926501:30:1726.5801:57:1626900:54:360:00:000:00:00
30 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:52:1124700:34:0024901:24:3828.3601:58:3826600:53:330:00:000:00:00
31 6107SHEILA MARTINEZ COLLELLLLICENCIA DE DIAABF02:52:4022000:31:3926401:29:1926.8702:00:5825300:51:420:00:000:00:00
32 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F02:55:2919800:29:5527501:34:4825.3202:04:4324500:50:460:00:000:00:00
33 1880PATRICIA BENITEZ RODRIGUEC.E. TRIATHLONBCNABF02:55:5924200:33:2226701:30:5326.4102:04:1525400:51:440:00:000:00:00
34 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF02:56:2019400:29:4326801:30:5426.4002:00:3727200:55:430:00:000:00:00
35 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF02:56:39100:16:2528201:43:3123.1801:59:5627700:56:430:00:000:00:00
36 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF02:56:5823200:32:3127101:32:3025.9502:05:0125700:51:570:00:000:00:00
37 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF02:59:4118900:29:3826901:31:4826.1402:01:2628100:58:150:00:000:00:00
38 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF03:05:4823400:32:4927701:36:5224.7802:09:4127500:56:070:00:000:00:00
39 3505NOEMI APARICIO CABANILLASC.N. SABADELLABF03:09:5224600:33:5728001:39:3724.0902:13:3427600:56:180:00:000:00:00
40 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF03:10:4226800:36:0127801:37:5524.5102:13:5627800:56:460:00:000:00:00
41 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:20:2926600:35:5228101:40:5223.7902:16:4428501:03:450:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32