RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
363 353 8 2 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF00:57:476000:18:03800:30:5336.9100:48:562800:08:510:00:000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF00:59:20700:16:3312500:34:1433.3000:50:471100:08:330:00:000:00:00
3 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:01:438300:18:2310800:33:5033.6900:52:137400:09:300:00:000:00:00
4 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:03:3614700:19:4111500:34:0033.5300:53:4110300:09:550:00:000:00:00
5 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:03:459500:18:3714200:35:0032.5700:53:3712700:10:080:00:000:00:00
6 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:07:2821600:21:0417300:36:0831.5500:57:1214600:10:160:00:000:00:00
7 5113MIREIA SOLER COZARCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:08:1220600:20:5018000:36:2631.2900:57:1620600:10:560:00:000:00:00
8 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF01:11:0425400:21:5521800:37:5930.0100:59:5421900:11:100:00:000:00:00
9 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:5124300:21:3924600:39:3428.8101:01:1317900:10:380:00:000:00:00
10 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOJNF01:13:1928700:22:4224500:39:2828.8901:02:1021600:11:090:00:000:00:00
11 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:14:1426900:22:1525400:40:3228.1301:02:4723900:11:270:00:000:00:00
12 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:14:5224100:21:3726300:40:5427.8701:02:3128800:12:210:00:000:00:00
13 5077MERCE COSTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:14:5531000:23:5123100:38:5429.3101:02:4528300:12:100:00:000:00:00
14 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:15:1627000:22:1527800:41:5127.2401:04:0622200:11:100:00:000:00:00
15 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:15:2527300:22:2327400:41:3227.4501:03:5524300:11:300:00:000:00:00
16 87LOLI MELLADO SANCESCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF01:15:5829500:23:0726100:40:4627.9601:03:5327900:12:050:00:000:00:00
17 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:0832300:24:2222900:38:4329.4401:03:0531900:13:030:00:000:00:00
18 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F01:16:1426400:22:0928600:42:2526.8801:04:3425100:11:400:00:000:00:00
19 4050ANNA OLIVÉ MARTÍLLICENCIA DE DIAABF01:16:3527400:22:2427700:41:4627.2901:04:1029200:12:250:00:000:00:00
20 5778MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:16:5727900:22:3529300:42:4626.6601:05:2124900:11:360:00:000:00:00
21 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:17:1825200:21:5430900:44:0325.8801:05:5723300:11:210:00:000:00:00
22 1846ALICIA SANCHEZ SANCHEZC.T. FISIOSALUT LA POBLAABF01:18:2129600:23:1928800:42:3726.7501:05:5629300:12:250:00:000:00:00
23 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F01:18:4927700:22:2731700:44:4025.5201:07:0725500:11:420:00:000:00:00
24 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:19:0734200:25:5026700:41:1027.6901:07:0028100:12:070:00:000:00:00
25 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:19:4428600:22:4231500:44:2925.6301:07:1129900:12:330:00:000:00:00
26 7013MARIOINA TORRUS SUBIRATSLLICENCIA DE DIACDF01:20:3626100:22:0732300:45:3425.0201:07:4131400:12:550:00:000:00:00
27 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:20:3733800:25:3028900:42:3926.7301:08:0929700:12:280:00:000:00:00
28 84CLODAGH TWOMEYCERCLE SABADELLES 1856V1F01:21:0231700:24:0330800:44:0025.9101:08:0331700:12:590:00:000:00:00
29 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:21:0328800:22:5132900:46:3324.4901:09:2425000:11:390:00:000:00:00
30 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEC.E. SISTRELLSABF01:21:4230800:23:3532200:45:1625.1801:08:5130900:12:510:00:000:00:00
31 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 - SURALABF01:22:5030600:23:3133000:46:5524.3001:10:2629100:12:240:00:000:00:00
32 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:23:3232800:24:3632600:45:4124.9501:10:1732500:13:150:00:000:00:00
33 6025ELIA IBARRA CAZORLALLICENCIA DE DIACDF01:24:1015200:19:4434700:53:4321.2201:13:2718700:10:430:00:000:00:00
34 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF01:24:2332000:24:1032000:45:1225.2201:09:2234600:15:010:00:000:00:00
35 5078ANNA VILADIU ILLANASCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:24:3533300:25:1132700:45:4524.9201:10:5633100:13:390:00:000:00:00
36 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:25:2134100:25:4333100:46:5924.2601:12:4230400:12:390:00:000:00:00
37 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:0333700:25:2133600:47:4923.8401:13:1031100:12:530:00:000:00:00
38 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:26:1333400:25:1333500:47:4823.8501:13:0132300:13:120:00:000:00:00
39 4060ROSER RUIZ VELASCOGAVA TRIATLOV1F01:26:4134700:27:2932100:45:1525.1901:12:4433700:13:570:00:000:00:00
40 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:5234400:26:5733800:48:2723.5301:15:2432700:13:280:00:000:00:00
41 5061MARIA SAUQUET BUXOCERCLE SABADELLES 1856ABF01:32:5634300:26:5434300:51:4122.0601:18:3534100:14:210:00:000:00:00
42 7030MERCÈ TARJUELO HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1F01:33:5033500:25:1534900:55:0020.7301:20:1533000:13:350:00:000:00:00
43 5072YOLANDA VIDAL SEGUIINDEPENDENTABF01:34:1234500:27:0634500:53:1121.4401:20:1733600:13:550:00:000:00:00
44 6015NÚRIA DARBRA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1F01:37:0734900:28:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 3527SONIA MUNTANECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:37:5235200:29:0734600:53:4221.2301:22:4934700:15:030:00:000:00:00
46 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:37:5935000:28:3334800:54:3520.8901:23:0834500:14:510:00:000:00:00
47 7031LAURA PRENAFETA CRUELLASLLICENCIA DE DIAABF01:56:1734800:28:05000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32