RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 172 8 1 5 19 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:02:5710400:26:286801:24:4613.4501:51:148000:11:430:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:03:3810000:26:167001:25:3213.3301:51:488400:11:500:00:000:00:00
3 1887MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:06:259200:25:567601:28:1212.9301:54:089800:12:170:00:000:00:00
4 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:09:4511500:27:108501:30:4612.5601:57:568300:11:490:00:000:00:00
5 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADAJNF02:11:4711800:27:158701:31:0012.5301:58:1512500:13:320:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:13:5114400:30:228101:30:0412.6602:00:2612400:13:250:00:000:00:00
7 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:14:0512100:27:3010101:34:2312.0802:01:539700:12:120:00:000:00:00
8 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:15:1911200:27:0310601:36:1211.8502:03:159300:12:040:00:000:00:00
9 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:15:317700:24:5410801:37:0011.7502:01:5412600:13:370:00:000:00:00
10 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:28:1511400:27:0913001:48:0210.5502:15:1111700:13:040:00:000:00:00
11 6033NURIA VILARDELLLLICENCIA DE DIAABF02:28:5713500:29:0612801:47:0510.6502:16:1110800:12:460:00:000:00:00
12 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:29:1915000:31:3012301:44:0010.9602:15:3012700:13:490:00:000:00:00
13 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:29:3614200:30:0312701:46:3010.7002:16:3311600:13:030:00:000:00:00
14 6035BIANCA BARQUET PINTADOLLICENCIA DE DIAABF02:30:0311000:26:5613901:50:3110.3202:17:2710500:12:360:00:000:00:00
15 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:34:4813900:29:4813401:48:4610.4802:18:3415700:16:140:00:000:00:00
16 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:36:3915300:32:0413601:49:1710.4302:21:2114500:15:180:00:000:00:00
17 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:36:5911700:27:1414801:57:349.7002:24:489500:12:110:00:000:00:00
18 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:42:4415800:32:4814501:54:359.9502:27:2314600:15:210:00:000:00:00
19 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:43:3113400:29:0415202:00:369.4502:29:4012900:13:510:00:000:00:00
20 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:44:5316800:34:5514301:53:5310.0102:28:4815400:16:050:00:000:00:00
21 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:47:1116500:33:3615101:58:319.6202:32:0714200:15:040:00:000:00:00
22 7016CLARA SELLARES FERRERFEECABF02:50:2515400:32:1115402:02:469.2902:34:5714700:15:280:00:000:00:00
23 6019ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F02:55:2516200:33:1115702:05:559.0502:39:0615900:16:190:00:000:00:00
24 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:58:2014700:31:1616302:11:508.6502:43:0614300:15:140:00:000:00:00
25 6013EVA CASTILLA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF03:04:1116100:33:0516502:14:528.4502:47:5715600:16:140:00:000:00:00
26 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:15:0717200:40:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F03:19:1217100:39:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32