RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
213 201 12 0 4 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:40:329100:18:416501:08:5618.2801:27:379800:12:550:00:000:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:2912900:19:547301:10:2517.8901:30:1910900:13:100:00:000:00:00
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:44:4312100:19:368601:11:5217.5301:31:2811000:13:150:00:000:00:00
4 1887MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:45:3312500:19:429301:12:4517.3201:32:2710600:13:060:00:000:00:00
5 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:46:3010900:19:1610301:14:3216.9101:33:488500:12:420:00:000:00:00
6 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUC.A. IGUALADAABF01:49:2115500:20:5210001:13:4017.1001:34:3216100:14:490:00:000:00:00
7 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:56:5016100:21:0612901:21:3615.4401:42:4213500:14:080:00:000:00:00
8 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:57:1516300:21:0713001:21:5715.3801:43:0413900:14:110:00:000:00:00
9 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:58:5016500:21:1113401:23:1115.1501:44:2215200:14:280:00:000:00:00
10 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:00:5210400:19:0715901:29:0714.1401:48:148300:12:380:00:000:00:00
11 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:01:5716000:21:0314501:26:0614.6301:47:0915900:14:480:00:000:00:00
12 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:01:5917800:22:1314101:25:0814.8001:47:2115500:14:380:00:000:00:00
13 6022LAURA POU BATLLELLICENCIA DE DIAABF02:02:2216400:21:0814901:26:3014.5701:47:3815700:14:440:00:000:00:00
14 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:05:0518100:22:3015301:27:2114.4201:49:5116800:15:140:00:000:00:00
15 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:05:3715300:20:4316101:30:1013.9701:50:5315800:14:440:00:000:00:00
16 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:09:0518000:22:2516401:30:2713.9301:52:5218300:16:130:00:000:00:00
17 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:10:1218900:23:1116301:30:2113.9501:53:3218600:16:400:00:000:00:00
18 4029MARTA NUS CASANOVA C.N. REUS PLOMSABF02:10:4316900:21:4217601:35:4013.1701:57:2211400:13:210:00:000:00:00
19 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:11:3017200:21:5017201:33:4413.4401:55:3417700:15:560:00:000:00:00
20 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:13:1318400:22:3917401:34:4813.2901:57:2717600:15:460:00:000:00:00
21 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:14:1019800:25:2616501:31:3413.7601:57:0019100:17:100:00:000:00:00
22 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F02:15:4117600:22:0818201:37:5712.8602:00:0517300:15:360:00:000:00:00
23 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:15:4819600:25:0617301:34:3013.3301:59:3618100:16:120:00:000:00:00
24 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:18:0013200:19:5818701:45:5111.9002:05:495900:12:110:00:000:00:00
25 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:21:0216200:21:0718601:44:5812.0002:06:0516300:14:570:00:000:00:00
26 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:24:1919500:23:5818501:44:0912.1002:08:0718200:16:120:00:000:00:00
27 7019ALÍCIA BOFARULL CASTROFEECV1F02:26:5919200:23:3419101:49:0211.5602:12:3614800:14:230:00:000:00:00
28 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:28:0319000:23:1318901:47:5311.6802:11:0618800:16:570:00:000:00:00
29 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F02:32:5618600:22:4719401:54:1011.0402:16:5717800:15:590:00:000:00:00
30 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:36:1220000:27:3219201:50:0311.4502:17:3519800:18:370:00:000:00:00
31 5043MARTA BOTSORAC.A. IGUALADASUB23F02:38:1815600:20:5419902:00:2410.4702:21:1818900:17:000:00:000:00:00
32 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23F02:43:3519700:25:2319801:57:1210.7502:22:3519900:21:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32