RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 176 6 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:0510800:23:157701:11:5616.6801:35:118800:13:540:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:49:0711300:23:257501:11:4816.7101:35:138700:13:540:00:000:00:00
3 41MONTSE ARANDA CASTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:52:2010000:22:599301:15:2015.9301:38:199200:14:010:00:000:00:00
4 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:52:5310300:23:049101:14:5916.0001:38:0311000:14:500:00:000:00:00
5 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:54:2511000:23:189901:16:2815.6901:39:4610500:14:390:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:59:1015200:26:469501:15:4015.8601:42:2614100:16:440:00:000:00:00
7 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:09:4115300:26:4912701:26:4313.8401:53:3213300:16:090:00:000:00:00
8 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:19:5716400:28:5114601:34:0212.7602:02:5314900:17:040:00:000:00:00
9 4030MARTA TORA MILAC.N. REUS PLOMSSUB23F02:21:2216500:28:5214801:34:5112.6502:03:4315900:17:390:00:000:00:00
10 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:26:4611400:23:2816201:48:1311.0902:11:4111800:15:050:00:000:00:00
11 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:27:0214900:26:2916001:44:5211.4402:11:2112400:15:410:00:000:00:00
12 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:28:3015800:27:2215801:43:3911.5802:11:0115500:17:290:00:000:00:00
13 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:32:2014400:26:0716301:50:0510.9002:16:1213200:16:080:00:000:00:00
14 4029MARTA NUS CASANOVA C.N. REUS PLOMSABF02:34:1212500:24:2016701:55:1810.4102:19:3810300:14:340:00:000:00:00
15 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:37:5215400:27:0016401:53:3610.5602:20:3615300:17:160:00:000:00:00
16 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:40:1014200:25:5016801:58:2610.1302:24:1612600:15:540:00:000:00:00
17 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:42:0316600:28:5416501:53:5810.5302:22:5216700:19:110:00:000:00:00
18 7027MAITE TOMÀS ROIG LLICENCIA DE DIAV1F02:44:0716900:29:5816601:54:3610.4702:24:3416900:19:330:00:000:00:00
19 4017LAIA DISPLÀS SOLÉCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF02:54:1616800:29:4016902:03:449.7002:33:2417000:20:520:00:000:00:00
20 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF03:17:4317000:31:2417102:25:158.2602:56:3917100:21:040:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32