RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 159 1 0 5000 20 2500 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4089CARLA BERTOS OLIVAFASTTRIATLON CLUBJNF01:09:5610300:23:158800:38:5530.8401:02:105200:07:460:00:000:00:00
2 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:10:2110800:23:298400:38:4530.9701:02:147500:08:070:00:000:00:00
3 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:13:2111600:24:1710300:40:4329.4701:05:008200:08:210:00:000:00:00
4 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:13:2311200:24:0310800:41:0029.2701:05:038100:08:200:00:000:00:00
5 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:13:3611800:24:499900:40:1229.8501:05:019300:08:350:00:000:00:00
6 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.E. PICORNELLABF01:13:5011500:24:1610600:40:5329.3501:05:099900:08:410:00:000:00:00
7 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:15:3312500:25:2711500:41:2728.9501:06:549500:08:390:00:000:00:00
8 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:15:3912400:25:1712000:41:5028.6901:07:079000:08:320:00:000:00:00
9 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:15:4411900:24:4912400:42:2928.2501:07:188600:08:260:00:000:00:00
10 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:4512000:25:0912100:42:0628.5001:07:158900:08:300:00:000:00:00
11 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:5212800:25:4511100:41:1029.1501:06:5510700:08:570:00:000:00:00
12 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5612600:25:2811900:41:4928.7001:07:179600:08:390:00:000:00:00
13 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:16:2113100:25:5911300:41:1829.0601:07:1710900:09:040:00:000:00:00
14 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:16:2912700:25:3911800:41:4528.7401:07:2411000:09:050:00:000:00:00
15 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:3412900:25:5111700:41:3328.8801:07:2411400:09:100:00:000:00:00
16 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF01:16:5513000:25:5411400:41:2428.9901:07:1813100:09:370:00:000:00:00
17 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV1F01:18:5313800:27:2712200:42:0928.4701:09:3611900:09:170:00:000:00:00
18 5018LETICIA BARRIO LORENZOC.N. TARRACOABF01:18:5613200:26:0012800:43:4727.4101:09:4711300:09:090:00:000:00:00
19 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:5712300:25:1713200:44:4926.7801:10:0610300:08:510:00:000:00:00
20 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:19:0713600:27:0112600:42:4228.1001:09:4312500:09:240:00:000:00:00
21 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF01:19:3014400:28:0511600:41:2828.9401:09:3313400:09:570:00:000:00:00
22 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:22:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 4009NURIA RIVAS SAMANIEGOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:5014000:27:4813500:45:3226.3501:13:2012900:09:300:00:000:00:00
24 1945GEMMA ZAPATER RODRIGUEZC.N. TARRACOABF01:23:2314600:28:1113700:45:5526.1301:14:0612000:09:170:00:000:00:00
25 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:23:2713700:27:1014100:46:5525.5801:14:0512300:09:220:00:000:00:00
26 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:23:5214100:27:5013600:45:4826.2001:13:3814200:10:140:00:000:00:00
27 5051ELISABET VILANOVA LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5714200:27:5613400:45:2826.3901:13:2414400:10:330:00:000:00:00
28 3521MONICA CRISOL SALASC.N. PRAT-TRIATLOABF01:24:3614300:28:0313800:46:1925.9101:14:2214100:10:140:00:000:00:00
29 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:25:1613900:27:3514400:47:2025.3501:14:5514300:10:210:00:000:00:00
30 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIÓ SITGESABF01:26:1215100:29:3013900:46:4925.6301:16:1913300:09:530:00:000:00:00
31 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:27:0715000:29:2914200:46:5525.5801:16:2414600:10:430:00:000:00:00
32 5124IVETTE MOLINO RAMÍREZCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:27:0715200:29:3214000:46:5225.6001:16:2414500:10:430:00:000:00:00
33 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:29:3214900:29:2814800:48:4524.6201:18:1315100:11:190:00:000:00:00
34 5040BERYL BARBER MARTÍNEZ DE CAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:29:3815600:31:2814300:47:0525.4901:18:3314900:11:050:00:000:00:00
35 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F01:30:0214800:29:0715200:50:4723.6301:19:5413900:10:080:00:000:00:00
36 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:30:4915500:30:5414700:48:4124.6501:19:3515000:11:140:00:000:00:00
37 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:31:0214500:28:0715400:52:0223.0601:20:0914700:10:530:00:000:00:00
38 5190GEMMA RUIZ MARTINEZC.N. TARRACOABF01:31:5014700:28:39000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:4015700:31:4215000:49:3824.1801:21:2015200:11:200:00:000:00:00
40 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:35:2115800:32:1015300:51:2323.3501:23:3315300:11:480:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32