RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
293 283 10 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:11:498700:17:427300:45:1331.8501:02:554500:08:540:00:000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF01:12:415200:16:5611700:47:0730.5601:04:032800:08:380:00:000:00:00
3 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:13:468300:17:389900:46:2131.0701:03:5911900:09:470:00:000:00:00
4 5048MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:15:448900:17:4315100:48:2729.7201:06:1010100:09:340:00:000:00:00
5 5190ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:16:1517600:19:0312200:47:1630.4701:06:1913500:09:560:00:000:00:00
6 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZFASTTRIATLON CLUBJNF01:16:5815400:18:4215400:48:3429.6501:07:1611100:09:420:00:000:00:00
7 4034MARIA DIEZ FRANCOC.N. MATAROCDF01:17:0313600:18:2616600:49:0129.3801:07:2710400:09:360:00:000:00:00
8 3546NATÀLIA REY CARRERACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF01:17:0710000:17:5518700:50:1228.6901:08:075200:09:000:00:000:00:00
9 15SHEILA BRILLAS FERNANDEZCLUB ESPORTIU SHISSESUB23F01:18:1018300:19:1515600:48:4629.5301:08:0115400:10:090:00:000:00:00
10 72ELENA PADILLA GONZALEZC.E. TRIATHLONBCNABF01:18:2610300:17:5619800:50:5128.3201:08:4710600:09:390:00:000:00:00
11 5080PAULA BATLLE I PLANTADAABSOLUT SPORTCDF01:18:5715500:18:4218600:50:0328.7701:08:4515800:10:120:00:000:00:00
12 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:19:2114300:18:3117800:49:2629.1301:07:5723100:11:240:00:000:00:00
13 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:20:4114900:18:3721100:51:5827.7101:10:3515200:10:060:00:000:00:00
14 1981ALBA PARDO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABF01:20:5619600:19:3520400:51:1828.0701:10:5314700:10:030:00:000:00:00
15 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:21:2020800:19:5520000:50:5928.2401:10:5417500:10:260:00:000:00:00
16 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV1F01:23:3524000:21:0320800:51:4227.8501:12:4519900:10:500:00:000:00:00
17 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:23:4423600:20:5620900:51:4627.8201:12:4221000:11:020:00:000:00:00
18 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:24:1122300:20:2522600:53:0827.1001:13:3318500:10:380:00:000:00:00
19 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:25:2824300:21:1522300:52:5427.2201:14:0922800:11:190:00:000:00:00
20 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:26:1425500:21:4922000:52:3427.3901:14:2324900:11:510:00:000:00:00
21 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:26:3719800:19:3625200:56:5125.3301:16:2715600:10:100:00:000:00:00
22 1815BELÉN SALOMONI SCHWABTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:26:4823000:20:4624500:55:1026.1001:15:5620000:10:520:00:000:00:00
23 5187NOELIA LOPEZ CABALLEROCLUB ESPORTIU SHISSESUB23F01:27:5324500:21:1924700:55:2625.9801:16:4522000:11:080:00:000:00:00
24 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:0825700:22:0824100:54:4726.2901:16:5522400:11:130:00:000:00:00
25 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF01:28:3326500:22:3722900:53:4726.7701:16:2425500:12:090:00:000:00:00
26 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:28:4026300:22:2424000:54:3426.3901:16:5824500:11:420:00:000:00:00
27 1936ANDREA CASTRO HERRERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:29:1723300:20:5225700:57:0525.2301:17:5723000:11:200:00:000:00:00
28 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB ESPORTIU SHISSEABF01:29:4324100:21:0525800:57:2625.0701:18:3122300:11:120:00:000:00:00
29 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:30:5225300:21:4825300:56:5325.3101:18:4125600:12:110:00:000:00:00
30 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:31:2424800:21:3526300:58:1324.7401:19:4824000:11:360:00:000:00:00
31 7033LAURA SOTO OLIVERESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4723800:21:0026500:58:5124.4701:19:5125000:11:560:00:000:00:00
32 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:32:1927100:22:4525900:57:5224.8801:20:3724600:11:420:00:000:00:00
33 1956ARANTXA LOPEZ GRAUCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:33:1627700:23:4825400:56:5425.3101:20:4226500:12:340:00:000:00:00
34 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:34:0127000:22:4326800:59:2224.2601:22:0525100:11:560:00:000:00:00
35 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F01:35:5327800:23:5626901:00:1823.8801:24:1424200:11:390:00:000:00:00
36 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:37:2027900:24:0727001:00:2023.8701:24:2727000:12:530:00:000:00:00
37 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:40:2628100:24:5027701:02:4622.9401:27:3626900:12:500:00:000:00:00
38 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F01:41:3928300:27:3427101:00:4223.7201:28:1627300:13:230:00:000:00:00
39 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:43:2428000:24:1927801:04:5922.1601:29:1827900:14:060:00:000:00:00
40 7026LAURA LOPEZ GIRALDEZLLICENCIA DE DIASUB23F01:44:1626600:22:4027901:07:5821.1901:30:3827400:13:380:00:000:00:00
41 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:48:1428200:25:3228001:08:4220.9601:34:1427700:14:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32