RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
288 279 8 1 6 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5173MAYALEN NORIEGA BELAUSTEINDEPENDENTABF01:56:4513000:23:134401:22:2216.0301:45:3511500:11:100:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F02:04:5815200:23:518401:29:5214.6901:53:4312500:11:150:00:000:00:00
3 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:05:0115300:23:538301:29:4914.7001:53:4213200:11:190:00:000:00:00
4 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF02:09:2516500:24:1210701:33:1414.1601:57:2616800:11:590:00:000:00:00
5 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:10:4815500:24:0011601:34:4813.9201:58:4817000:12:000:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:14:5022800:26:1512501:36:0813.7302:02:2318700:12:270:00:000:00:00
7 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:21:3322300:26:0415601:42:4312.8502:08:4720800:12:460:00:000:00:00
8 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF02:22:2221100:25:3116701:45:2212.5302:10:5314200:11:290:00:000:00:00
9 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF02:23:0725400:26:5316201:44:1712.6602:11:1016500:11:570:00:000:00:00
10 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:23:5922900:26:1516301:44:3512.6202:10:5022700:13:090:00:000:00:00
11 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F02:24:5818800:24:4318801:49:0312.1002:13:4612300:11:120:00:000:00:00
12 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:25:3021800:25:3618001:47:4512.2502:13:2117900:12:090:00:000:00:00
13 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:28:0125000:26:5018501:48:3312.1602:15:2319900:12:380:00:000:00:00
14 5156IRENE MARTINEZ DOMENECHDISTANCE LA SALLEABF02:33:1627100:30:4817801:47:3112.2802:18:1926300:14:570:00:000:00:00
15 5161LAURA LOPEZ CABRERAC.N. REUS PLOMSABF02:45:5325600:26:5923802:04:3910.5902:31:3825000:14:150:00:000:00:00
16 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:54:4626200:27:4625802:13:419.8702:41:2723600:13:190:00:000:00:00
17 5172MONICA OLIVER HERREROC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:55:2427400:31:3024902:09:1310.2202:40:4325800:14:410:00:000:00:00
18 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLO LLEIDA JNF03:07:3726900:30:0726602:22:579.2302:53:0425500:14:330:00:000:00:00
19 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:07:5926100:27:2227102:26:119.0302:53:3325300:14:260:00:000:00:00
20 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F03:19:0527800:33:3627202:28:058.9103:01:4127900:17:240:00:000:00:00
21 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF03:30:5827600:32:3027802:42:078.1403:14:3727500:16:210:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32