RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 317 23 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:48:1910600:29:417901:09:1417.3301:38:558800:09:240:00:000:00:00
2 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:50:0512900:30:197701:09:0317.3801:39:2218500:10:430:00:000:00:00
3 5206AMAIA LUQUINLLICENCIA DE DIAABF01:54:1114500:30:4810301:13:2916.3301:44:1713000:09:540:00:000:00:00
4 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:55:2418900:32:1710001:12:4516.4901:45:0215700:10:220:00:000:00:00
5 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:00:2920800:32:5912801:16:3915.6601:49:3819300:10:510:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:02:5425300:35:1212301:16:2315.7101:51:3522300:11:190:00:000:00:00
7 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:05:3822700:33:5415801:20:3114.9001:54:2521700:11:130:00:000:00:00
8 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:06:2618500:32:1218101:23:4214.3401:55:5417100:10:320:00:000:00:00
9 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:13:5728100:36:2919101:26:0613.9402:02:3522700:11:220:00:000:00:00
10 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:16:5318200:32:0423901:34:2212.7202:06:2616300:10:270:00:000:00:00
11 3566CAROLINA ESTEFAM NAHUZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:19:2028500:36:3922501:31:3813.1002:08:1720600:11:030:00:000:00:00
12 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:19:3726700:35:4323001:32:5212.9202:08:3520500:11:020:00:000:00:00
13 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:19:4324000:34:3824101:34:4912.6602:09:2715200:10:160:00:000:00:00
14 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:19:4628900:37:2622001:30:4213.2302:08:0824400:11:380:00:000:00:00
15 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:19:4724400:34:4423301:33:3112.8302:08:1523700:11:320:00:000:00:00
16 1962SILVIA ZUÑIGA GARCIAC.T.S.J. ABADESSESABF02:21:5324700:34:5624801:35:5212.5202:10:4820700:11:050:00:000:00:00
17 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:22:5229600:39:0421401:30:0413.3202:09:0829400:13:440:00:000:00:00
18 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:25:2128800:37:1125001:36:1812.4602:13:2925600:11:520:00:000:00:00
19 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF02:25:4623400:34:1026801:40:3711.9302:14:4720000:10:590:00:000:00:00
20 1832NÚRIA HERNÀNDEZ ROVIRACLUB TRIBANDA TRIATLOABF02:32:5224500:34:4729301:46:2311.2802:21:1024900:11:420:00:000:00:00
21 5260MARIA LUISA ARNEDILLO TERFEECABF02:35:1625100:35:0330501:48:5611.0202:23:5922200:11:170:00:000:00:00
22 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:36:1428700:37:0129901:47:2311.1702:24:2425500:11:500:00:000:00:00
23 5236MONTSERRAT CAMON GRUBERTFEECABF02:36:3030300:39:4728701:44:0511.5302:23:5227600:12:380:00:000:00:00
24 6059MIRIAM ORTEGA LIMONFEECABF02:37:1329900:39:1928801:44:0611.5302:23:2529500:13:480:00:000:00:00
25 1975YOLANDA PEREIRA MARTÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:37:4530100:39:3428901:44:0811.5202:23:4229800:14:030:00:000:00:00
26 6080MERITXELL MONTEYS CASTELLLLICENCIA DE DIAABF02:39:0829500:38:5529701:47:0711.2002:26:0228200:13:060:00:000:00:00
27 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:39:1031000:43:0227401:41:2811.8302:24:3030400:14:400:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32