RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
360 335 25 0 6 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:03:3417900:23:468601:28:1214.9701:51:5816400:11:360:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF02:06:3722500:24:4510301:30:1514.6301:55:0016600:11:370:00:000:00:00
3 41MONTSE ARANDA CASTANC.E.T. DISTANCEV1F02:06:3918300:23:5111701:31:4514.3901:55:3612500:11:030:00:000:00:00
4 6002MARIA MAYALEN NORIEGA BELCIDADE DE LUGO FLUVIALABF02:07:4025100:25:349901:29:3714.7301:55:1122500:12:290:00:000:00:00
5 97MONTSE MARTINEZ GUERREROC. TRI. GRANOLLERSABF02:08:457000:21:4315201:36:1713.7101:58:0010100:10:450:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:15:4428500:27:0114401:35:2513.8302:02:2626100:13:180:00:000:00:00
7 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:16:4325800:25:4916601:38:2913.4002:04:1822000:12:250:00:000:00:00
8 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:16:5919200:23:5818801:41:5012.9602:05:4813400:11:110:00:000:00:00
9 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F02:20:5720800:24:2420201:44:5112.5902:09:1517000:11:420:00:000:00:00
10 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:25:4127000:26:2120401:45:3912.4902:12:0027800:13:410:00:000:00:00
11 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:29:0629000:27:1922201:48:2612.1702:15:4526400:13:210:00:000:00:00
12 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:30:1224700:25:2224601:53:2011.6502:18:4216000:11:300:00:000:00:00
13 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:33:5529800:27:5724301:52:5711.6902:20:5425200:13:010:00:000:00:00
14 1962SILVIA ZUÑIGA GARCIAC.T.S.J. ABADESSESABF02:34:0624400:25:1626701:56:3911.3202:21:5520400:12:110:00:000:00:00
15 4011MAITE ROSADO RODRIGUEZSBRABF02:34:3224300:25:1627101:57:0611.2702:22:2220300:12:100:00:000:00:00
16 1889TABITA CABALLERO GONZALVEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:35:4313900:23:1228102:00:4610.9302:23:5817200:11:450:00:000:00:00
17 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:36:5328400:26:5927001:57:0511.2702:24:0424500:12:490:00:000:00:00
18 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:40:2922300:24:4129302:03:3910.6802:28:2020000:12:090:00:000:00:00
19 3566CAROLINA ESTEFAM NAHUZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:41:0828300:26:5928702:01:2910.8702:28:2823500:12:400:00:000:00:00
20 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:42:4131400:29:1527801:59:1211.0702:28:2728900:14:140:00:000:00:00
21 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:45:3730300:28:2729102:02:5110.7402:31:1829300:14:190:00:000:00:00
22 5020MARIA BOMBÍ ROGERLLICENCIA DE DIAABF02:52:1532200:30:3929902:06:0610.4702:36:4530700:15:300:00:000:00:00
23 1832NÚRIA HERNÀNDEZ ROVIRACLUB TRIBANDA TRIATLOABF02:52:3329200:27:3130702:11:2910.0402:39:0027300:13:330:00:000:00:00
24 28VIKY ROURA IGLESIASSBRV1F02:54:1032500:32:2129602:05:5210.4902:38:1331300:15:570:00:000:00:00
25 5025ESTER VALLEJO COSTALLICENCIA DE DIAABF02:56:2231100:29:07000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:58:3728700:27:1631302:17:219.6102:44:3728400:14:000:00:000:00:00
27 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF03:09:2831900:30:2531602:23:579.1702:54:2230300:15:060:00:000:00:00
28 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F03:12:4132400:32:2031502:22:249.2702:54:4432000:17:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32