RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:13:329100:23:116700:37:5833.1901:01:098100:12:230:00:000:00:00
2 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:14:329700:23:247700:38:3632.6401:02:008700:12:320:00:000:00:00
3 125MARTA BOTSORACERRR IGUALADAJNF01:14:547500:22:449100:39:2132.0201:02:0510700:12:490:00:000:00:00
4 1810LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLJNF01:15:479500:23:237200:38:2232.8401:01:4517800:14:020:00:000:00:00
5 4089CARLA BERTOS OLIVAC.N. PRAT-TRIATLOJNF01:17:058200:23:0314500:41:5630.0501:04:596400:12:060:00:000:00:00
6 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV1F01:17:4210900:23:3713200:41:2730.4001:05:049300:12:380:00:000:00:00
7 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSABF01:18:0611400:23:4213400:41:3030.3601:05:1211200:12:540:00:000:00:00
8 105CAROLINA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF01:18:3011500:23:4315800:42:2829.6701:06:117500:12:190:00:000:00:00
9 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T.S.J. ABADESSESV1F01:18:3113100:24:0814700:42:0030.0001:06:087900:12:230:00:000:00:00
10 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF01:19:0513600:24:1814600:41:5630.0501:06:1410800:12:510:00:000:00:00
11 76ELENA BARLABE BERNADOC.A. IGUALADAABF01:20:4016300:24:5714800:42:0129.9901:06:5815900:13:420:00:000:00:00
12 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:21:1517200:25:2116600:42:5429.3701:08:1511700:13:000:00:000:00:00
13 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF01:21:2516400:24:5817600:43:1729.1101:08:1512500:13:100:00:000:00:00
14 104VANESSA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF01:21:4416100:24:5617300:43:1529.1301:08:1115300:13:330:00:000:00:00
15 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSSUB23F01:22:3118300:25:4815200:42:2129.7501:08:0919100:14:220:00:000:00:00
16 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F01:23:4817800:25:3119300:44:3328.2801:10:0416000:13:440:00:000:00:00
17 2000LAIA GALI MONTIELC.T.S.J. ABADESSESABF01:24:4319400:26:1418200:43:4128.8401:09:5521300:14:480:00:000:00:00
18 6013REGINA CARNÉ VALADÉSLLICENCIA DE DIAABF01:25:1518900:25:5320800:45:3627.6301:11:2916200:13:460:00:000:00:00
19 8MARTA BASSA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:25:3121900:27:1019000:44:1728.4501:11:2718100:14:040:00:000:00:00
20 94ANNA SAURA VIVASC.A. RIBAGORÇANAABF01:25:5020400:26:3520500:45:1127.8901:11:4618300:14:040:00:000:00:00
21 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F01:26:0221000:26:4920000:44:5828.0201:11:4718900:14:150:00:000:00:00
22 4093NÚRIA TOMÁS FRANQUESAC.E. TRIATHLONBCN PROBIKESUB23F01:26:1819900:26:2821000:45:4227.5701:12:1018500:14:080:00:000:00:00
23 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSABF01:27:0520600:26:3921100:45:4327.5601:12:2220600:14:430:00:000:00:00
24 1874ANNA BARRERO FRANQUETC.N. REUS PLOMSABF01:28:2122500:27:2621600:46:1127.2801:13:3720900:14:440:00:000:00:00
25 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:28:3020200:26:3222300:47:1926.6301:13:5120400:14:390:00:000:00:00
26 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:29:5022600:27:3222700:47:4626.3801:15:1820100:14:320:00:000:00:00
27 3540MAJE RODRÍGUEZ ARIASC.A. RIBAGORÇANAABF01:31:0923000:28:0822500:47:3426.4901:15:4222700:15:270:00:000:00:00
28 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF01:31:2422400:27:2423400:49:1625.5801:16:4020700:14:440:00:000:00:00
29 3588ESTHER VIDAL PAJARESC.A. RIBAGORÇANAABF01:32:0823700:29:2222200:46:5926.8201:16:2122900:15:470:00:000:00:00
30 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADASUB23F01:32:2423300:28:4123100:48:3225.9601:17:1321900:15:110:00:000:00:00
31 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F01:32:2923200:28:3723300:48:4925.8101:17:2621600:15:030:00:000:00:00
32 1972ANTONIA VERA FERNANDEZC. TRI. GRANOLLERSV1F01:32:4623100:28:3023500:49:2625.4901:17:5621400:14:500:00:000:00:00
33 4057MONTSE MELGAR LARACLUB ESPORTIU CALAFELL RUABF01:33:1021500:27:0023800:50:5324.7601:17:5322300:15:170:00:000:00:00
34 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:33:1724000:29:2922900:48:2626.0201:17:5522500:15:220:00:000:00:00
35 85SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:33:1723900:29:2923000:48:2726.0101:17:5622400:15:210:00:000:00:00
36 3500JOSEFINA TOSCANO HERNANDEC.T.S.J. ABADESSESABF01:37:0522700:27:3224900:54:4623.0101:22:1821100:14:470:00:000:00:00
37 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:38:0324600:30:2924200:51:4024.3901:22:0923100:15:540:00:000:00:00
38 6015ANTONIA GUERRERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:38:4122900:27:5824700:54:4123.0401:22:3923500:16:020:00:000:00:00
39 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV2F01:39:1225300:31:3623700:50:5224.7701:22:2824500:16:440:00:000:00:00
40 124SILVIA LAZARO MARTINEZINDEPENDENTV1F01:40:4725000:31:1424500:53:0123.7701:24:1524100:16:320:00:000:00:00
41 4062GEMMA GOTOR NAVARRAC.N. CATALUNYAABF01:41:1024400:29:5425000:55:1522.8101:25:0923400:16:010:00:000:00:00
42 3565MERCE BADIA MORACLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKABF01:41:3625100:31:1424600:54:0223.3201:25:1623600:16:200:00:000:00:00
43 4021YAENIS NIEVES BOSQUEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:43:0125800:40:45000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 96MIREIA JOANPERE SALVADÓC.E. INEF LLEIDASUB23F01:43:1824700:30:3125200:55:5022.5701:26:2125000:16:570:00:000:00:00
45 5009MONTSERRAT VIVES UTSETLLICENCIA DE DIASUB23F01:45:5623800:29:2525601:00:0320.9801:29:2823900:16:280:00:000:00:00
46 6012ANNA BONET ORDERIZLLICENCIA DE DIAJNF01:47:2724500:30:1325701:00:3420.8001:30:4724400:16:400:00:000:00:00
47 1886LOURDES RODRIGUEZ LLANESC.N. PRAT-TRIATLOABF01:48:3125700:34:4624800:54:4423.0201:29:3025500:19:010:00:000:00:00
48 31MONTSE CUEVAS CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSV2F01:48:4725400:32:4025400:58:1221.6501:30:5225300:17:550:00:000:00:00
49 5013CRISTINA MORTE ENRIQUEZLLICENCIA DE DIAABF01:49:4725600:33:3725300:56:5422.1401:30:3125600:19:160:00:000:00:00
50 4047MERITXELL ROGER MONSERRATINDEPENDIENTEABF01:50:3725200:31:3325500:59:2021.2401:30:5325700:19:440:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32